Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

gierczusia 21:47, 15 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Od widoku trawy szczenka mi opadła ... Koffana , kto będzie płacił za moją protezę ??.. Buziaki , będzie pięknie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Joaska 08:57, 16 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
atena35 napisał(a)

Widzę, że ana już odpowiedziała to tylko pozdrawiam Was obie.

No to w takim razie spokojna jestem o roślinki
Ja też pozdrawiam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
ana_art 09:28, 16 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
atena35 napisał(a)

No pewnie, że tak, w domu robią sobie ze mnie podśmiechujki, "no, napewno na ogrodowisku wyczytała"

no nie martw się nie jesteś odosobnionym przypadkiem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Joaska 11:30, 16 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Ze mnie też się smieją tak że to reakcja normalna
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
kaprys 22:14, 16 maj 2013


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Tosiu aż mnie zatkało jak zobaczyłam Twoje zdjęcie na awatarku. Chyba jesteśmy sobowtórami . Jakbym widziała siebie w młodości. Mój mąż dopatrzył się podobieństwa do naszej córki. Ciekawe jak wypadłaby konfrontacja w rzeczywistości.
Zazdroszcze Ci , że zaczynasz przygodę z urządzaniem ogrodu. Popełniłam tyle błedów u siebie. Moja obecność na Ogrodowisku i porady Danusi to kopalnia wiedzy. Twój ogród zapowiada się wspaniale. Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
atena35 22:30, 16 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
kaprys napisał(a)
Tosiu aż mnie zatkało jak zobaczyłam Twoje zdjęcie na awatarku. Chyba jesteśmy sobowtórami . Jakbym widziała siebie w młodości. Mój mąż dopatrzył się podobieństwa do naszej córki. Ciekawe jak wypadłaby konfrontacja w rzeczywistości.
Zazdroszcze Ci , że zaczynasz przygodę z urządzaniem ogrodu. Popełniłam tyle błedów u siebie. Moja obecność na Ogrodowisku i porady Danusi to kopalnia wiedzy. Twój ogród zapowiada się wspaniale. Pozdrawiam

Dziękuję, to ciekawe co piszesz o podobieństwach.
Jolu mam jakieś korzenie w okolicach Warszawy, moi dziadkowie w czasie wojny emigrowali do Francji a potem wracając trafili na Śląsk, więc może ?
Jeżeli chodzi o ogród to jestem bardzo zadowolona z projektu i staram się trzymać założeń chociaż to trudne. Pokusy kupowania są duże, ale póki co opanowuję się i realizuję plan na ile mnie stać.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród Tosi
atena35 23:01, 16 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Pierwsze zakupy - byłam strasznie zestresowana.
Postanowiłam, że kupię tylko tyle roślin ile dam radę dzisiaj posadzić i tylko takie, które mam w projekcie.

Udało się kupić prawie wszystkie roślinki na jedną część donicy wokół tarasu.
Mam pierwsze kulki bukszpanowe jupi
Nie było małych cisów i nie było żurawek Berry Smoothi, ale mam nadzieję dokupić później.
____________________
Ogród Tosi
Gardenarium 23:04, 16 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Brać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
atena35 23:08, 16 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Oto efekty pracy mojego zespołu - bo przecież nie byłam tam sama.
Wymaga jeszcze trochę poprawek. Ta dam



i z góry, a co

____________________
Ogród Tosi
atena35 23:16, 16 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
W projekcie część ze źródełkiem to rabatka żwirowa.
Ponieważ zabrakło żwiru postanowiłam tymczasowo wyłożyć tam otoczaki, które mi zostały, ale chyba zabiorę stamtąd te "jajka" w tej zimnej wodzie i tak się nie ugotują
Na projekcie jest napisane, że ma tam też być 9szt Heuchera Berry Smoothie. Danusiu jeżeli zaglądasz doradź gdzie? jak je ułożyć?

____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies