Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Edy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Edy

eda 22:31, 22 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Rumianka napisał(a)

Masz żółwie? O ja też mam jednego...ma 23 lata, a Twoje?


ooo to sporo jacie moje mają mniej koło 4 lat Muminek i Muminka w domu to zwierzyniec legwan żółwie i kot a w ogrodzie Fifi

Pusio



Fifi

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:43, 24 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
legwan Gucia

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 17:49, 24 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Dziewczynki co do szyszek tulipanowca ...to już wiem dlaczego nie zauważyłam ich bo gdy jest ciepła jesień i wietrzna pogoda one szybko się rozsypują ,twarde są wtedy tylko gdy są zielone wczoraj nawet przy zrywaniu wszystkie mi się rozsypywały w rękach

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
hankaandrus_44 18:02, 24 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Gadzina urocza, ale tylko na zdjęciu. Nie brzydzę się gadow, ale wybacz, nie mam dla nich serca.
Tulipanowiec - ciekawe szyszki.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Ania111 18:07, 24 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
eda napisał(a)




... a to co takie fajniutkie ?
oj muszę zaglądać częściej ,
ile tu fajnych roślinek u Ciebie
____________________
Ania Spelnione marzenie
Basilikum 21:16, 24 lis 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a to ja jak Hania gad ladny na obrazku

a tulipanowiec bym przygarnela
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 21:30, 24 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
eda napisał(a)
Dziewczynki co do szyszek tulipanowca ...to już wiem dlaczego nie zauważyłam ich bo gdy jest ciepła jesień i wietrzna pogoda one szybko się rozsypują ,twarde są wtedy tylko gdy są zielone wczoraj nawet przy zrywaniu wszystkie mi się rozsypywały w rękach


Czyli to nasionka są
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
eda 22:34, 24 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
hankaandrus_44 napisał(a)
Gadzina urocza, ale tylko na zdjęciu. Nie brzydzę się gadow, ale wybacz, nie mam dla nich serca.
Tulipanowiec - ciekawe szyszki.


Rozumiem rozumiem i się nie dziwię haa też na początku mnie trzepało ale syn tak chciał i udawadniał jak będzie się opiekował a mieliśmy różne zwierzątka latem na tarasie (od żab do jaszczurek zwinek czy jakiś takich) że w końcu ulegliśmy ...syn miał swoją Gucie a my Lenusie kropeczkę każdy miał zajęcie haa
Dużo czasu potrzebowałam by Gucie pogłaskać ona gdy się dotknie łepka od razu oczy zamyka i skórę ma w dotyku bardzo delikatną ...ale nikogo nie można zmuszać i rozumiem wybrałam mniejsze zło bo Mati chciał węża lub pająka i nadal nie minęło a ma już 21 lat i węża sobie na ręce wytatuował brrr chyba się zemścił haaa
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:37, 24 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ania111 napisał(a)


Aniu to Trójsklepka wygląda zjawiskowo egzotycznie a to jesienny kwiat dostałam drogą wymiany roślinek przez płot od sąsiadki widziałam w necie różne są kolorki i zimuje w ogrodzie

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 22:53, 24 lis 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basilikum napisał(a)
a to ja jak Hania gad ladny na obrazku

a tulipanowiec bym przygarnela


Haa no wiem wiem
A no widzisz ja też przygarnęła chyba dwadzieścia lat temu ...pracowałam wtedy w szkółce roślin i ten okaz był do wyrzucenia z opuchlakiem to ja wzięłam wypłukałam wymyślałam wyczyscilam i na kwiaty czekałam przeszło 15 lat ale warto było

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies