Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

Kindzia 20:34, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eliza3 napisał(a)
Kasiu, u Ciebie jakoś wcześniej kwiatuszki chcą się zaprezentować, pięknie Ci kwitnie bielusieńki rh. Ja dzisiaj się zastanawiałam który biały wybrać, w końcu kupiłam "album novum". Pewnie dlatego, że był dużo wyższy.

W bardzo dobrej cenie dostałaś, pisałam u Ciebie o Kapiasach.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 20:35, 11 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Uciekam już...zasiedziałam się...a wykąpać się przed dziennikiem chciałam

Dobrej nocki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ka1sia 20:46, 11 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
I ja się melduję w ogrodzie z łezką Kasiu, a ja takie smardze wyrzuciłam, bo myslałam, że to jakieś trujące grzybki ale ze mnie znawca Miłej niedzieli
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
JulkAd 22:15, 11 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Nadszedł odpowiedni moment, aby zmienić siedzibę z projektowania na miejsce docelowe, czyli OGRÓD
Jeszcze wiele zostało do zrobienia, ale można powiedzieć, że zaczął się ogród
Witam więc wszystkich starych i nowych Znajomych w nowym wątku. Łezka w nazwie wzięła się od kształtu rabaty, którą zaprojektowała Julcia. Świeżutkie zdjęcie, świeżutkiej łezki z wczoraj





Kasiu dotarłam z opóźnieniem na inaugurację nowego wątku, ale mię Dziecię młodsze zagoniło do prac plastycznych...i tak mi zeszło trochę.
Łezka wyszła pięknościowo....symetria widzę zachowana...a trawki będziesz sadzić w łezce?
Kamola masz potężnego...mój sporo mniejszy, ale też mój ogród jest malutki w porównaniu z Twoim....będzie naprawdę pięknie, jak wszystko posadzisz i zacznie rosnąć...wiadomo na to potrzeba czasu...i kasiorki.
Do ciurkadełka już nie mam pytań...M wywiercił dzisiaj dziurę w kamolku - łatwo poszło, aż sam był zdziwiony (dobry sprzęt mu kupiłam, więc nie marudził)...pytanie mam jednak dotyczące obrzeża, od strony trawy masz kostkę, a za łezką coś kładłaś? chodzi mi o jakiś bord czy coś w tym rodzaju?, no żeby żwirek się nie mieszał z korą...

u mnie robota w ogrodzie stoi, bo za oknem znowu deszcz....ale za to dostałam żurawki w brico, kupiłam dwie odmiany....(chyba nasze brico opóźnione było), muszę je podzielić, żeby więcej mieć...niestety żadne nie miały nazwy..... muszę identyfikować. Buziaki na dobranoc zostawiam
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 07:15, 12 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ka1sia napisał(a)
I ja się melduję w ogrodzie z łezką Kasiu, a ja takie smardze wyrzuciłam, bo myslałam, że to jakieś trujące grzybki ale ze mnie znawca Miłej niedzieli

Kasiu, ja też bym nie wiedziała, gdyby nie Babcia
U nas z korą przyszły. Co ciekawe, rosną na korze najstarszej, 3 - letniej.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 07:31, 12 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


Kasiu dotarłam z opóźnieniem na inaugurację nowego wątku, ale mię Dziecię młodsze zagoniło do prac plastycznych...i tak mi zeszło trochę.
Łezka wyszła pięknościowo....symetria widzę zachowana...a trawki będziesz sadzić w łezce?
Kamola masz potężnego...mój sporo mniejszy, ale też mój ogród jest malutki w porównaniu z Twoim....będzie naprawdę pięknie, jak wszystko posadzisz i zacznie rosnąć...wiadomo na to potrzeba czasu...i kasiorki.
Do ciurkadełka już nie mam pytań...M wywiercił dzisiaj dziurę w kamolku - łatwo poszło, aż sam był zdziwiony (dobry sprzęt mu kupiłam, więc nie marudził)...pytanie mam jednak dotyczące obrzeża, od strony trawy masz kostkę, a za łezką coś kładłaś? chodzi mi o jakiś bord czy coś w tym rodzaju?, no żeby żwirek się nie mieszał z korą...

u mnie robota w ogrodzie stoi, bo za oknem znowu deszcz....ale za to dostałam żurawki w brico, kupiłam dwie odmiany....(chyba nasze brico opóźnione było), muszę je podzielić, żeby więcej mieć...niestety żadne nie miały nazwy..... muszę identyfikować. Buziaki na dobranoc zostawiam

Tam są trawki, malutkie jeszcze, dlatego słabo je widać. Posadziłam tam 3 rozplenice Hameln, powinno im być tam dobrze, bo i wilgotno, i słonecznie. Są bliżej rogów łezki.
Mój M też był zaskoczony, że dość łatwo się wierci
Tak, tam jest eko-bord wys.6 cm.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:59, 12 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pogoda jaka jest każdy widzi Ale w przyszłą sobotę 29 stopni ma być I nie ma przymrozków ogrodnikowo-zośkowych

Jeszcze dwa ostatnie kwiaty magnolii mam. To tak dla osłody na dziś...



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AniaDS 11:22, 12 maj 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Kasiu, pięknie wyszło
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
JulkAd 12:48, 12 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)

Tam są trawki, malutkie jeszcze, dlatego słabo je widać. Posadziłam tam 3 rozplenice Hameln, powinno im być tam dobrze, bo i wilgotno, i słonecznie. Są bliżej rogów łezki.
Mój M też był zaskoczony, że dość łatwo się wierci
Tak, tam jest eko-bord wys.6 cm.


No tak dopiero jak mi powiedziałaś gdzie są trawy to dopiero zauważyłam...ale szybko urosną....

Szukałam takiego ekobordu u siebie w casto i brico, ale nie mają niestety...muszę się kulnąć do Lubina do obi może tam będzie...widziałam też w necie, ale wolałabym gdzieś w okolicy

Bogdzia napisał(a)
Fajnie ze jesteś w ,,Naszych ogrodach" łatwiej będzie do Ciebie zaglądac. Nowa rabatka i cirkadełko fajne tylko chyba trochę woda Ci ucieka bo widzę że obrzeże mokre a to już jest poza pojemnikiem zbierającym wode . Rabatka superowa.



Kasiu, a dawaliście folię pod zbiornik na wodę?...


Miłej niedzieli Kasiu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 14:36, 12 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
AniaDS napisał(a)
Kasiu, pięknie wyszło

Już zaczyna być widać, że to ogród
Dziękuję Aniu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies