Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Ogrodniczka Ola wita

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka Ola wita

Micola 15:04, 28 maj 2013

Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 11
Witam.

Moja przygoda z ogrodami zaczęła się jakieś 17lat temu, kiedy jeszcze byłam dzieckiem.. Rodzice kupili małą działkę na terenie ogródków działkowych i tam właśnie zaczynałam swoją praktykę. W moim przypadku pasja przerodziła się w zmianę kierunku studiów oraz zawodu i wybór zupełnie innej drogi życiowej niż początkowo zakładałam. Teraz już wiem, że ogrodnictwo daje mi niesamowicie wiele przyjemności oraz możliwość nieskończonego doskonalenia swojej wiedzy, bo ciągle znajduje się jakaś nowa grupa roślin o której mogłabym wiedzieć więcej.
Jestem otwarta na nowe doświadczenia, które staram się zbierać na terenie całego kraju.

Z wielką przyjemnością obserwuję profesjonalizm i fachowość podczas tworzenia ogrodów przez Gardenarium. Dla mnie to lekcja co powinno się a czego nie.. Właściwie to cała forum ogrodowisko jest skarbnicą wiedzy z której ciągle czegoś nowego mogę się uczyć.


Chcę tworzyć ogrody żeby świat był piękniejszy…

Pozdrawiam
____________________
http://naturalgarden.pl/
polinka 10:38, 31 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Cześć Olu
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
madzielena 17:18, 01 cze 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Pozdrawiam serdecznie i witam
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
ewsyg 23:47, 01 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Olu
Ja też jestem tutaj od niedawna.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Karola 07:39, 09 cze 2013


Dołączył: 16 kwi 2013
Posty: 45
Czesc Olu Czekamy na zdjęcia Twoich ogrodowych aranżacji.
____________________
Ogród Karoli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies