Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

Pokaż wątki Pokaż posty

Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...

GorAna 11:44, 04 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Witam bardzo ładny i chyba baaaardzo duży ogród
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
polinka 21:23, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Witam serdecznie dolnoślązaczkę Ogród bardzo uroczy, widać ile serca i pracy włożyliście w niego ale rośliny Was kochają bo rosną wspaniale
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
jolusia 21:55, 13 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
grupa_trzyma... , agata19762 , polinka witajcie - miło Was gościć

asc ...witaj... dokładnie tak było ...wpadła bela z sianem ...a traktor , który chciał ją wydobyć zrobił wielkie koleiny , w których przez noc zebrało się dużo wody...i tak to się zaczęło. Uprosiłam pierwsze oczko i drugie...i jest ich pięć...


GorAna witaj ...o tak ogród spory...całość to ponad 20 arów ale ogród ozdobny troszeczkę mniejszy....hihihi

Pozdrawiam Jola
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
jolusia 22:05, 13 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
Kondzio
Kondzio napisał(a)
.... po prostu szukam roślin i wykończeń oczek bo próbuje wykończyć swój dziękuje bardzo i szukam roślin które nie ukorzeniają się za bardzo

Właściwie to u mnie już tak zarosło , że nie widać brzegu i wody... U nas góry i doliny i fotki zobione są z różnych stron i większość obrazków z ogrodu to rejony oczek...









Moje nasadzenia to raczej nie jest wzór do nasladowania...po wielu latach kupowania i sadzenia wszystkiego co wpadło w moje oko i łapki okazało się , że więcej jest strat niż trafnych nasadzeń...dzisiaj pozostały tylko te roślinki , które przetrwały nasze trudne warunki ...i jakoś sobie radzą...

Pozdrowionka
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
reni 22:09, 13 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Witaj Jolu ależ u ciebie jest pięknie,pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
polinka 22:10, 13 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jolu ale te co przetrwały są śliczne i widać, że mają się wyśmienicie Pozdrawiam słonecznie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kondzio 22:14, 13 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
dziękuje ale pięknie jestem pod wrażeniem ogrodu też bym chciał żeby mój Ogród tak kiedyś wyglądał
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
zaczarowanaa 22:20, 13 cze 2013


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
ale ładnie u Ciebie ...)
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
jolusia 22:26, 13 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 250
aga_pe napisał(a)
....i te żwirowe ścieżki....cudne
Możesz opisać, jak są wykonane? Jaka jest warstwa kamyczków i czy cos pod nie kładliście?


Witaj, ścieżki ułożone są na włókninie i wysypane żwirkiem ...brzegi czyli murki są ułożone z kamieni różnej wielkości...Warstwa żwiru w różnych miejscach ma różną grubości w zależności od potrzeby... Z doświadczenia zdecydowanie praktyczniejsza i korzystniejsza jest gruba warstwa. A tak powstawały...:





Pozdrawiam
____________________
"Wizytówka" Grzebyczkowe zakątki..."codziennie po godzince"...
Dzidka 22:39, 13 cze 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Jak dobrze, że trafiłam do Waszego ogrodu.
Czytając o metodzie prób i błędów, o zdobywaniu roślin, przypomniały mi się moje ogrodowe początki.
Bardzo spodobały mi się Wasze Grzebyczkowe Zakątki.
Będę tu częstym gościem.



Piękne są te czaple /?/. Gdzie takie można zdobyć?
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies