Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

nicol21 11:20, 01 sty 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Piękny przegląd ogrodowy. Fajnie,że udało się Wam zagospodarować już całość. Ogród dopieszczony, że hoho!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lawenda001 20:55, 01 sty 2020

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Jak miło widzieć Twój ogród! Pomyślności w 2020!
Ogród śliczny, dojrzały. Pojawiły się chyba nowe kadry, budynek gospodarczy wyszedł świetnie, co to za elewacja? Bardzo ładnie wygląda I podoba mi się bardzo jesienna odsłona ogrodu, pięknie współgra rdza, brąz grabów (chyba graby ) i hortek z rdzą kortenu. Świetnie!
I czy dobrze kojarzę, że miałaś hortki podsadzone jeżówkami? Teraz chyba mniej jeżówek czy mi się wydaje...
kawa8002 08:44, 02 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 875
Doczekałam się!
Pięknie, bogato, soczyście.
Kolejne inspiracje.
Nie mogę doczekać się Twoich nowych pomysłów.
Pozdrawiam noworoczne
____________________
Kasia między polem a lasem
beata_m 14:11, 02 sty 2020


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Ola przepiękne zdjęcia i widać, że mała księżniczka rozgościła się w ogrodzie ze swoimi zabawkami
Proszę zrób jakieś małe porównanie jedno lub dwa zdjęcia, ku pokrzepieniu serc,żebyś i my mieli nadzieje, że kiedyś będzie u nas tak soczyście i bujnie

cudowności w Nowym Roku!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Ananasek 14:17, 02 sty 2020

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 221
leon60 napisał(a)

Witaj Olu
Cudowne zdjęcia!

czy ten rozchodnik to matrona?
____________________
Beata Moje nieplony
leon60 18:41, 02 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wiolka5_7 napisał(a)


To tak jak u mnie
Ciekawa jestem co planujesz ?
O to super wysokość....własnie ta ED mi się podoba za ten wachlarzowy pokrój ,no i przebarwienie Dzięki za info

Tobie Olu również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Pozdrawiam


Nic nie mowie bo jak to z planami roznie bywa... na pewno bedzie wieeeeecej cortenu
Buziaki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 18:43, 02 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Johanka77 napisał(a)
Ola macham Noworocznie! Życzę zdrowia i uśmiechu na każdy dzień! Niech Twój ogród zachwyca coraz mocniej - choć nie wiem, czy mocniej się da

Szczęśliwego 2020!


Dziekuje Kochana Sciskam :*
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 18:45, 02 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nicol21 napisał(a)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Piękny przegląd ogrodowy. Fajnie,że udało się Wam zagospodarować już całość. Ogród dopieszczony, że hoho!

Calosc to juz ze dwa lata zagospodarowana ale jak to na wsi i przy starym domu staly rozne budynki ktore wymagaly odnowienia czy calkowitej przebudowy bo juz sie patrzec na nie nie dalo a to wszystko wymaga sporo czasu jak sie samemu robi
Dziekuje za mile slowa
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 18:51, 02 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
lawenda001 napisał(a)
Jak miło widzieć Twój ogród! Pomyślności w 2020!
Ogród śliczny, dojrzały. Pojawiły się chyba nowe kadry, budynek gospodarczy wyszedł świetnie, co to za elewacja? Bardzo ładnie wygląda I podoba mi się bardzo jesienna odsłona ogrodu, pięknie współgra rdza, brąz grabów (chyba graby ) i hortek z rdzą kortenu. Świetnie!
I czy dobrze kojarzę, że miałaś hortki podsadzone jeżówkami? Teraz chyba mniej jeżówek czy mi się wydaje...

Dziekuje. Zeszlo troche bo budynek nie maly 11x7m, zostaly drobne obrobki, brama czeka na okladzine a wiosna kostka do dorobki. Na elewacji blacha na rabek zatrzaskowy.
Tez lubie jesienne rudosci
Na tylach mialam hortki z jezowkami ale zeszlej zimy jakies futrzaste wyżarly korzenie do zera ledwo odratowalam pare sztuk... jak podrosna to podziele i rozsadze
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
leon60 18:52, 02 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
kawa8002 napisał(a)
Doczekałam się!
Pięknie, bogato, soczyście.
Kolejne inspiracje.
Nie mogę doczekać się Twoich nowych pomysłów.
Pozdrawiam noworoczne

Troche zeszlo ale jestem
Ciesze sie ze jeszcze ktos czeka na moje foty :****
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies