Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Rustykalny ...w Anglii

Pokaż wątki Pokaż posty

Rustykalny ...w Anglii

TheEarth_att... 12:30, 25 cze 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 7
Witam serdecznie. Ogrodowisko znam od początku, ale nie chcialo mi się przyznaje logować bo nie mialam dotad swego wlasciwego ogrodu. Robie to z przyjemnoscia teraz bo takowy posaidam od roku. Wiekszosc z Was kojarzę z pięknych zdjęć spotkaniowych no i niezapomnianych wrazen jakich doznaję odwiedzając wasze rajskie ogrody. Od niedawna załozyłam swoj profil fejsbukowy i album online ze zdjeciami swojego ogrodu w którym uczę sie uprawiac warzywa, zioła, sadze nowe drzewa i krzewy nie tylko takie które dają pożywienie dla nas ale i dla owadów. Mój ogród z wyboru świadomego nie jest "katalogowo piękny" satysfakcje ogromną daje mi jego a jakze angielsko rustykalny klimat w którym czuję się swobodnie. Jestem przekonana że swoją docelową 2,5 ha dzialke na pomorzu urządzę w przyszłości "pięknie", wygodnie, praktycznie i swobodnie. Licze na to że u was znajde wsparcie i fachowców którzy mi w tym kiedyś pomogą i ze mną bedą cieszyc sie efektami. Jestem zwolennikiem ogrodów naturalistycznych, leśnych i czas pokaże jak ja i moje odczucia będą ewoluować. Tymczasem zapraszam do siebie na swoją działke jak również będe się dzielic tysiącem zdjęć z ogrodów Angielskich jak Cambridge Botanic Garden czy z ostaniej weekendowej wyprawy po Open Gardens. Miłego zwiedzania i do niedługiego może spotkania.
____________________
Kuklik 12:33, 25 cze 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Rustykalnie i angielsko... oczywiscie zapisuję się na oglądanie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Gardenarium 13:15, 25 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja jednak prosżę o zaniechanie reklamy. Linkowanie na inne strony czy przekierowywanie jest nieco nie w porządku delikatnie mówiąc wobec mnie jako prowadzącej ten portal i również opisującej ogrody angielskie, o zdjęciach nie wspomnę.
W podpisie może być link do wątku u nas a nie jedynie inna strona i koniec.

W regulaminie jest o tym wspomniane, inaczej odczuwamy to jako darmową reklamę niestety moim kosztem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
TheEarth_att... 14:21, 25 cze 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 7
Pani Danusiu Gdzie tu jest rekalama? Reklama czego? Ja dzielę się swoimi doświadczeniami i pięknymi zdjeciami zupełnie za darmo z wizyt w ogrodach tak jak robi to kazdy wolny człowiek i wiele innych uczestniczek ogrodowiska które również bywają z wizytami w Anglielskich ogrodach. Nie rozumiem jak dzielenie sie swoimi zdjeciami z miejsc w ktorych mieszkam i bywam uwaza Pani za "nie wporządku wobec siebie" z jakiej przyczyny?

Wątek swój założę zapewne i prosze o nieco milsze witanie nowych uczestników portalu skoro zalogowani są od kilku godzin zaledwie i nie zdązyli jeszcze utworzyc swoich wątków by móc w podpisie je linkować. Jestem niemile zaskoczona Pani podejsciem.
____________________
TheEarth_att... 14:26, 25 cze 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 7
____________________
TheEarth_att... 14:26, 25 cze 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 7
____________________
Gardenarium 15:10, 25 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Właśnie mi chodziło o wklejanie zdjęć u nas, o założenie wątku, a nie rozpoczynanie powitania przekierowywaniem na swoją stronę.

Jak na razie mile witam wszystkich bez wyjątku tylko nie lubię gdy ktoś po prostu loguje się tylko po to,aby zdobywać sobie czytelników informując o otwarciu swojej strony... na Facebooku. I to tyle tylko.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:25, 25 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Może i zbyt pochopnie podeszłam do tego, ale taki jest napływ ostatnio reklam i linków u nas. W takim razie przepraszam i zapraszam, ale do tworzenia wątku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
TheEarth_att... 15:33, 25 cze 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 7
Nie wiem czy przeprosiny przyjmę bo zniechęciłam się baardzo i tylko wybaczę w zamian za darmowy projekt mojej 2,5 ha działki
____________________
Gardenarium 15:58, 25 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie da rady
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies