Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Rustykalny ...w Anglii

Pokaż wątki Pokaż posty

Rustykalny ...w Anglii

TheEarth_att... 16:32, 25 cze 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 7
Pewnie że nie da rady bo tam las porasta i dzikie zwierzęta mieszkają aż żal im te swobode ograniczać, pozwolę im jeszcze przez kilka lat tam sobie swobodnie pomieszkac a potem bedziemy razem wspóldzielic tę ziemie która przyciąga.
____________________
Debra 20:07, 25 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Anglia Środkowa - napisz, jeśli możesz gdzie mniej więcej, bo to całkiem kawałek tej Anglii:
Essex, Suffolk, Norfolk, Cambridgeshire, Bedfordshire, Hertfordshire, Gloucestershire, Herefordshire, Worcestershire, Warwickshire, Northamptonshire, Leicestershire, Lincolnshire, Nottingharnshire, Derbyshire, West Midlands, Shropshire oraz Staffordshire))))

Pytam z ciekawości, bo niektóre z tych wyżej wymienionych hrabstw mam przyjemność znać całkiem dobrze. Chyba że to zbyt dociekliwe pytanie

Pozdrawiam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
TheEarth_att... 13:46, 26 cze 2013

Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 7
Pani Debro wczoraj już nie miałam sił odpisywać bo rzeczywiście jak Pani zauważyła zgotowano mi tu huczne przyjęcie powitalne" (with no reason) i zapewne z tego też powodu wszyscy je bardzo dobrze zapamiętają i w przyszłości będziemy wielokrotnie to wspominać.
Ja z Cambridgeshire. A Mrs Debra gdzie bywała?
ps. Mówią do mnie Meliska , musze nauczyć sie zmieniac główny nick i to niebawem poprawie. "
Nigdy nie byłam uczestnikiem żadnego forum wczesniej i dlatego wciaz jeszcze bądze w ustawieniach. Wybaczcie
____________________
Debra 14:09, 26 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
TheEarth_attracts napisał(a)
Pani Debro wczoraj już nie miałam sił odpisywać bo rzeczywiście jak Pani zauważyła zgotowano mi tu huczne przyjęcie powitalne" (with no reason) i zapewne z tego też powodu wszyscy je bardzo dobrze zapamiętają i w przyszłości będziemy wielokrotnie to wspominać.
Ja z Cambridgeshire. A Mrs Debra gdzie bywała?
ps. Mówią do mnie Meliska , musze nauczyć sie zmieniac główny nick i to niebawem poprawie. "
Nigdy nie byłam uczestnikiem żadnego forum wczesniej i dlatego wciaz jeszcze bądze w ustawieniach. Wybaczcie


Meliska, zatem Na forach jesteśmy na Ty, takie bardziej bezposrednie, a wiek nie ma znaczenia

Powitanie wynikało z linku. To też taki forumowy zwyczaj, ze nie linkuje się własnych stron, innych forów, tak już to zostało przyjęte, a my przestrzegamy, bo jak gospodarz zaprasza, to goscie robia to co w domostwie przyjęte )))
Było, minęło, nie ma do czego wracać

Cambridgeshire jest mi także bliskie - wiele razy odwiedzałam uniwersytet, w ramach obowiazków
a po hrabstwie jeździłam w poszukiwaniu staroci, czyli na aukcje. Niezwykle malownicze okolice, szczególnie wioski z domami krytymi strzechą. Uwielbiam takie widoki.

Poza tym Lincoln i okolice, Derby, Hertfordshire i Herefordshire. Najlepiej jednak znam południe, szczególnie Surrey. To moja miłość. Szczególnie angielskie winnice

Forum jest proste w obsłudze, nauczysz się, a jak nie wiesz czegos, to pytaj. Tutaj Wszyscy są ogromnie przyjaźni.
Pozdrawiam, and have a nice day
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
madzielena 16:38, 27 cze 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Witamy serdecznie - pokazuj jak najwięcej Mam nadzieję, że Ty się od nas czegoś nauczysz a i my od Ciebie też nie mało...

Powitaniem naszej Szefowej absolutnie się nie zrażaj - było już wiele osób, które zareklamowały się w kilku miejscach po czym zniknęły "po angielsku" z forum

Mamy nadzieję, że zechcesz się z nami podzielić tym, co umiesz i wiesz i nie znikniesz

Pozdrawiam i buziaki :*
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Gardenarium 19:49, 27 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie zastosowałaś się do regulaminu, miałam prawo pouczyć jako właścicielka tego miejsca.
Zalecam zatem przeczytanie regulaminu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies