Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mikro...klimat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Mikro...klimat.

betigorka 12:32, 28 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
U Was też tak gorąco?????
W oczekiwaniu na kostkę. Może jutro...
Tym czasem...

____________________
Mikro...klimat.
Agnieszka_B 21:49, 29 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Przyszlam się przywitać Bardzo ładnie " załatwiłaś" tego bukszpanka w kulę pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
betigorka 23:16, 29 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
Witaj Agnieszko Cieszę się, że do mnie zajrzałaś. Będę śledzić Twój wątek. Nie mogę doczekać się zdjęć
____________________
Mikro...klimat.
gierczusia 11:15, 30 lip 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Hej .. Czy Ty Beatka ??... ?bo nie znalazłam imienia niestety .. Buziaki zostawiam , poczekaj powoli , pozaglądaj w inne wątki zostaw miłe pozdrowionka , to pewnikiem ogrodomaniacy Cię odnajdą ... I wszystko ruszy do przodu .. Najgorsza pierwsza setka a potem już leci ... Cieszę się ,że grupa ślaąska się rozrasta .. Witaj
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
betigorka 16:07, 30 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
gierczusia napisał(a)
Hej .. Czy Ty Beatka ??... ?bo nie znalazłam imienia niestety .. Buziaki zostawiam , poczekaj powoli , pozaglądaj w inne wątki zostaw miłe pozdrowionka , to pewnikiem ogrodomaniacy Cię odnajdą ... I wszystko ruszy do przodu .. Najgorsza pierwsza setka a potem już leci ... Cieszę się ,że grupa ślaąska się rozrasta .. Witaj

Witam w moich skromnych progach! Dziękuję za miłe słówka. Tak mam na imię Beata. O setce mogę na razie pomarzyć Zapraszam do podglądania
____________________
Mikro...klimat.
dora75 20:05, 30 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Witam. Bardzo ładnie u Ciebie. A jagodzianki? Pysznie wygladają. Będę czasem tu wpadała. Pozdrawiam.
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
roza333 21:16, 30 lip 2013

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 97
Witaj lubię oglądać jak powstają ogrody w moim też ciągle coś zmieniam wieczna przebudowa i pyszne jagodzianki zrobiłaś
____________________
ogrod rozy333
Nati 22:22, 30 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
piękne hosty i fajny mały miły kawałek też taki mam , ale i tak cieszypozdrawiam
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
betigorka 23:02, 30 lip 2013


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
Witajcie na moim wątku. Całuję i z radością Was przyjmuję. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła wkleić nowe fotki. Przede mną gorące przygotowania do wesela szfagra, więc może mnie troszkę nie być. Ale... jeszcze tu wrócę, więc nie zapominajcie o mnie A zapomniałabym hosty to mama i córka. Rosła tu już wcześniej. Ale była tak ładna, że aż ją rozsadziłam. Cóż innego może tak okazale wyglądać w cieniu jak nie funkia
____________________
Mikro...klimat.
betigorka 09:21, 27 sie 2013


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
Oj jak ja się za Wami stęskniłam. Pewnie nie odrobię zaległości za szybko. U mnie zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Ale bez Was nie dam rady dalej.
____________________
Mikro...klimat.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies