Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowe Rabaty Martek

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowe Rabaty Martek

rozajerycha 13:01, 21 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
barbara_krajewska napisał(a)
Popieram to, co napisała Hania!
I kwiatek ode mnie, aktualny.



Basieńko dziękuję
Postaram się zaglądać też do Was na bieżąco
My to się widzimy dość często w tym drugim miejscu )))))
Pozdrawiam ciepło
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
hanka_andrus 15:21, 21 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marteczko, dla Ciebie kolejny kwiatek. Mimo braku światła i ciepła wiciokrzewy jeszcze kwitną.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
rozajerycha 12:06, 22 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
hanka_andrus napisał(a)
Marteczko, dla Ciebie kolejny kwiatek. Mimo braku światła i ciepła wiciokrzewy jeszcze kwitną.




A to mnie mile zaskoczyłaś Hanusia,dziękuję pięknie
Właśnie byłam u Ciebie na profilu.
Wiciokrzew niezawodny i pięknie pachnie.
Ja przez lornetkę zajrzałam dziś na balkon w bloku na przeciwko bo się już zastanawiałam czy tam czasami cały sezon nie było sztucznych kwiatów.Okazało się,że trzymają się dzielnie petunie czy surfinie tego nie jestem pewna i pelargonie.

Sciskam mocno Haniu
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
hanka_andrus 12:56, 22 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Petunie raczej w moim deszczu by nie wytrzymały, dlatego ich nie sadzę, ale wiciokrzewy i owszem. A z kwitnących pelargonie. U sąsiadów jeszcze na balkonie wiszą. Niestety po chwilowym ociepleniu, powrót zimnych nocy, z przymrozkami.
I koniec zieleni.

Ale to nic, trzeba choinkowe głązki do wazonu wstawić i czekać na słoneczne dni.
Martuś, miłego dnia.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
rozajerycha 01:20, 23 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
hanka_andrus napisał(a)
Petunie raczej w moim deszczu by nie wytrzymały, dlatego ich nie sadzę, ale wiciokrzewy i owszem. A z kwitnących pelargonie. U sąsiadów jeszcze na balkonie wiszą. Niestety po chwilowym ociepleniu, powrót zimnych nocy, z przymrozkami.
I koniec zieleni.

Ale to nic, trzeba choinkowe głązki do wazonu wstawić i czekać na słoneczne dni.
Martuś, miłego dnia.



Mieszkam na tyle wysoko,żeby za oknem widzieć zieleń tui,pojedynczych choinek i korony gołych drzew to mi wystarcza.Pocieram w paluchach listki mięty,a na smutki zakraplam pościel olejkiem pomarańczy
Doszłyśmy z Anią R.do wniosku ,że jesienią i zimą czas płynie wolniej to w sumie dobrze bo wiosna i lato mija z prędkością światła
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
hanka_andrus 16:00, 23 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Czas płynie wolniej bo mamy czas na rozmyślanie. Ale rozmyślamy nie o pracy w ogrodzie, tylko o codzienności, a ta różnie wygląda, raz różowa a innym razem szarawa!
Tej w różowych barwach Tobie życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 17:29, 23 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też Martek przywołuję do powrotu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
rozajerycha 13:12, 26 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
hanka_andrus napisał(a)
Czas płynie wolniej bo mamy czas na rozmyślanie. Ale rozmyślamy nie o pracy w ogrodzie, tylko o codzienności, a ta różnie wygląda, raz różowa a innym razem szarawa!
Tej w różowych barwach Tobie życzę.


Haniu piękne dalie.
Pozdrawiam Cię i życzę wyjątkowo pięknego okresu grzewczego.Niech czas płynie wolniej,ale z dobrymi niespodziankami
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 13:17, 26 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Gardenarium napisał(a)
Ja też Martek przywołuję do powrotu


Witaj Danusiu
jaka miła niespodzianka
Ja mogę tylko z sentymentu podglądać
Pozdrawiam ciepło.
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
hanka_andrus 13:20, 26 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję, Martuś. Sama nie wiem, czy chcę spowolnienia, czy jednak szybkiego upływu czasu. Wszystko zależy od nastroju. Dzis wyjątkowo jestem optymistycznie "nastrojona"

Pogodnych dni Tobie również życzę.
Taki miałam widok na klony tatarskie. Ale już nie mam, odleciał w siną dal!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies