Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

tabliczkazna... 19:40, 30 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Wpadam z rewizytą i zostaje
Widzę, ze jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji Będę wiec kibicować. A to misiowe futro fajowe jest!
____________________
Marta
MalgosiaR 22:56, 30 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
Wpadam z rewizytą i zostaje
Widzę, ze jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji Będę wiec kibicować. A to misiowe futro fajowe jest!


Witaj Marta,

wpadaj do mnie jak najczęściej zapraszam i cieszę się. Będziemy się wspierać zawsze to raźniej. Futro urosło mocno więc mam plan przesadzenia już nawet wybrałam miejsce. Zawsze serdecznie zapraszam
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Gardenarium 08:41, 31 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Małgosiu, będę zaglądać bom ciekawa, czy ładne roślinki w sklepie wybierasz Ale ze mnie jędza Muszę dbać o jakość realizacji, haha
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:41, 31 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Też sadziłam w tym roku białą armerię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kamajla 08:46, 31 maj 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Witaj Małgosiu,

jak zobaczyłam u Ciebie tak nietypowo "wykrojoną" rabatę, to już wiedziałam, że nie ma na co czekać, trza pisać do Danusi
Miotałam się od jesieni, bardzo pragnąc zaplanować sobie wszystko sama przez zimę, ale nie dało się... Też niedawno urodziłam synka (chociaż 1 lipca minie już rok) i niestety choroby sporo nam dokuczały, także poza czytaniem, doszkalaniem się na ogrodowisku niewiele sama zdziałałam. Mniej więcej wyobraziłam sobie tylko co, gdzie i jak, ale żeby to narysować, rozplanować nie miałam szansy (pomijam tu fakt, że z rysowaniem u mnie fatalnie )
Także dołączam do klubu Danusiowych projektów i już się nie mogę doczekać

Pozdrawiam Cię serdecznie, oczywiście będę kibicować i zaglądać Pokazuj trochę więcej zdjęć, takich z góry może też, bo to naprawdę świetny widok jak rabaty są tak ciekawie zaplanowane.
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 08:47, 31 maj 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Gardenarium napisał(a)
Witaj Małgosiu, będę zaglądać bom ciekawa, czy ładne roślinki w sklepie wybierasz Ale ze mnie jędza Muszę dbać o jakość realizacji, haha


żeby więcej takich jędzy na świecie było!!!
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
MalgosiaR 19:12, 31 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Gardenarium napisał(a)
Witaj Małgosiu, będę zaglądać bom ciekawa, czy ładne roślinki w sklepie wybierasz Ale ze mnie jędza Muszę dbać o jakość realizacji, haha


Witaj Danusiu u mnie, zapraszam serdecznie i żadna jędza po prostu profesjonalizm , kontroluj kontroluj i w razie czego gań mnie
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 19:14, 31 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Gardenarium napisał(a)
Też sadziłam w tym roku białą armerię


Danuś, tej nazwy nie znałam ale białe są piękne i liczę na długie i piękne kwitnienie, po deszczu trochę kwiatów do wycięcia.
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 19:49, 31 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Kamajla napisał(a)
Witaj Małgosiu,

jak zobaczyłam u Ciebie tak nietypowo "wykrojoną" rabatę, to już wiedziałam, że nie ma na co czekać, trza pisać do Danusi
Miotałam się od jesieni, bardzo pragnąc zaplanować sobie wszystko sama przez zimę, ale nie dało się... Też niedawno urodziłam synka (chociaż 1 lipca minie już rok) i niestety choroby sporo nam dokuczały, także poza czytaniem, doszkalaniem się na ogrodowisku niewiele sama zdziałałam. Mniej więcej wyobraziłam sobie tylko co, gdzie i jak, ale żeby to narysować, rozplanować nie miałam szansy (pomijam tu fakt, że z rysowaniem u mnie fatalnie )
Także dołączam do klubu Danusiowych projektów i już się nie mogę doczekać

Pozdrawiam Cię serdecznie, oczywiście będę kibicować i zaglądać Pokazuj trochę więcej zdjęć, takich z góry może też, bo to naprawdę świetny widok jak rabaty są tak ciekawie zaplanowane.


Dziękuję za wizytę, cieszę się że zdjęcia Cię natknęły, na pewno będzie pięknie. Bardzo dobrze rozumiem ogród+dzieci= wolna realizacja, ale co byśmy bez tych naszych bombli porobiły my matki polki , wlasnie karmie, usypiam i pisze. Czekam rowniez na efekty i trzymam kciuki za realizacje.

Odpozdrawiam rownie serdecznie. Postaram sie wstawiac wiecej zdjec, z gory rowniez
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
adka 20:26, 31 maj 2014


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185
Witam serdecznie,bardzo ładnie się zapowiada.Również zaznaczam i pozwolę sobie śledzić Twój ogród.
____________________
Adrianna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies