Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

lawena 13:31, 01 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167

moje bazgroły co myślicie co można wsadzić pomiędzy bukszpany?? może zurawki?
pierwszy raz w tym roku posadziłam te kwiaty i kocham je bardzo mi się podobają, ale nie wiem jak się zwą [img
Zastanawiam się jak obsadzić tą rabate, żeby współgrała z tą która jest wzdłuż płotu?
pomóżcie ogrodowi eksperci!!!
____________________
Ogródeczek na skarpie
JoannA 14:50, 04 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witam,
śliczny wawrzywniak i trawka jaka zadbana. Podziwiam
Oj jak ślicznie u Ciebie!
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
00:35, 05 sie 2013
Ale masz śliczną dekorację w zwieńczeniu łuku,taki szczegół ale wygląda bardzo ciekawie.I śliczne podbicie z drzewa nad tarasem.
Ja u siebie też dosadzam żurawki lub niskie trawy między roślinami,ostatnio dokupiłam 12 szt lawendy,bardzo wdzięczne roślinki
Pozdrawiam
lawena 11:39, 10 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)
Witam,
śliczny wawrzywniak i trawka jaka zadbana. Podziwiam
Oj jak ślicznie u Ciebie!


Oj tam ślicznie! a trawka została teraz pożądnie zniszczona jak kostkowali, ale mam nadzieję że się zregeneruje a warzywniak przeszedł właśnie metamorfozę, zostało mi trochę kostki brukowej i sama sobie zrobiłam chodniczki moze nie tak idealnie ale są!! moje własne) pozdrowionka i buziole
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 12:29, 10 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Anulka napisał(a)
Ale masz śliczną dekorację w zwieńczeniu łuku,taki szczegół ale wygląda bardzo ciekawie.I śliczne podbicie z drzewa nad tarasem.
Ja u siebie też dosadzam żurawki lub niskie trawy między roślinami,ostatnio dokupiłam 12 szt lawendy,bardzo wdzięczne roślinki
Pozdrawiam


Witaj!! a tą dekorację robił mój M własnoręcznie wszystko co z metalu robił mój M jest kowalem
____________________
Ogródeczek na skarpie
18:37, 10 sie 2013
lawena napisał(a)


Witaj!! a tą dekorację robił mój M własnoręcznie wszystko co z metalu robił mój M jest kowalem

Piękna wizytówka i domu i rzemiosła mężowskiego
18:39, 10 sie 2013
I pochwal się chodniczkami ,które robiłaś,my też z pozostałości co zostało będziemy robić ale obrzeża rabat.
lawena 06:52, 11 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Anulka napisał(a)
I pochwal się chodniczkami ,które robiłaś,my też z pozostałości co zostało będziemy robić ale obrzeża rabat.


kurcze aparat mi padł na dobre!!! dziś przywiozę od siostry i postrykam co zdziałałam, jeszcze nam przywiezli 12ton ziemi ogrodniczej i musiałam to rozwiezc na rabaty. A dziś mam ręce do kolan ufff
buziaki
____________________
Ogródeczek na skarpie
11:23, 11 sie 2013
Zrób sobie podpis swojego wątku,łatwiej będzie można trafić i sporo osób podpowie co i jak z rabatkami
Mnie też po wczorajszym bolą ale łopatki,przebierałam kamienie jak mąż z synciem kopali doły pod skrzynie rozsączające,teraz kamień na wagę złota Większość ma problem z brakującą ziemią w ogrodzie a my ją wywozimy
Rabatę pod ogrodzeniem widziałam,już nawet zrobiłaś sobie mały projekt.I podoba mi się.
Ja uwielbiam też tawuły,są u mnie na nowej rabacie (jedynie one pozostały z lawendami ze starszych roślin w tym miejscu )
Jutro zrobię zdjęcia gdzie wsadziłam lawendy u siebie
lawena 11:30, 11 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Kochana to wywoz do nas teściowa całe życie kupowała ziemię a teraz my, mieszkamy na skarpie i już byliśmy zalani przez powódz w 2010 roku i nie mam zamiaru przechodzic tego ponownie.
Oj a jak to zrobić jestem jeszcze "zielona" na ogrodowisku???

____________________
Ogródeczek na skarpie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies