Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródeczek na skarpie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródeczek na skarpie

22:27, 11 sie 2013
Pomocnica rozkoszna
Jak zobaczyłam winobluszcz oplułam monitor Myślałam,że ja to już talenciara jak na siłę chciałam zmusić brzozę leśną by zrobiła się z niej forma płacząca...z moim tatą uwiązałam jej gałęzie i przytwierdziłam do ziemi hakami,na które położyłam jeszcze kamienie,trzymałam tak przez miesiąc myśląc..starczy...jak ją uwolniłam z tych więzów to tak strzeliła mi gałęzią prosto między oczy,że sama zrobiłam się płacząca...ale to było dawno temu
Mój pomysł z brzozą był może i dobry ale za krótko trzymałam na sznurkach,Twój z taśmą też jest dobry,tylko za szybko jej nie ściągaj
lawena 22:31, 11 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 22:32, 11 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Anulka napisał(a)
Pomocnica rozkoszna
Jak zobaczyłam winobluszcz oplułam monitor Myślałam,że ja to już talenciara jak na siłę chciałam zmusić brzozę leśną by zrobiła się z niej forma płacząca...z moim tatą uwiązałam jej gałęzie i przytwierdziłam do ziemi hakami,na które położyłam jeszcze kamienie,trzymałam tak przez miesiąc myśląc..starczy...jak ją uwolniłam z tych więzów to tak strzeliła mi gałęzią prosto między oczy,że sama zrobiłam się płacząca...ale to było dawno temu
Mój pomysł z brzozą był może i dobry ale za krótko trzymałam na sznurkach,Twój z taśmą też jest dobry,tylko za szybko jej nie ściągaj


Anula teraz płacze a właściwie ryczę!! no to brzoza Ci się odwdzięczyła oj oj co jedna to lepsza ha ha ha, mam problem bo taśma się sama odkleja buuuu
____________________
Ogródeczek na skarpie
22:35, 11 sie 2013
no widzisz..te nasze pomysły ale nie martw się taśmą,on sam się zacznie czepiać "mackami".
lawena 22:35, 11 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
JoannA napisał(a)
Laweno, widzę że okolice Opola, a dokładnie skąd jesli można. Może na priv.

już wysłałam
____________________
Ogródeczek na skarpie
lawena 22:36, 11 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
Anulka napisał(a)
no widzisz..te nasze pomysły ale nie martw się taśmą,on sam się zacznie czepiać "mackami".

Wiem ale ja już chciałam mieć busz
____________________
Ogródeczek na skarpie
wiunia 22:57, 11 sie 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Pozdrawiam Lawendo, utalentowana z Ciebie dziewczyna, tak to jest, że same musimy często znajdować rozwiazania z sytuacji nie zawsze łatwych do rozwiązania-witaj w klubie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
JoannA 23:07, 11 sie 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Laweno, mój M na taki sam pomysł wpadł z kabelkiem od elektrozaczepu do furtki tylko że taśma mu się ciągle odkleja Fachowiec nam robi ten elektrozaczep od 2 lat, ech Ci fachowcy Umówiliśmy sie już z innym!
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
lawena 23:07, 11 sie 2013


Dołączył: 20 lip 2013
Posty: 167
wiunia napisał(a)
Pozdrawiam Lawendo, utalentowana z Ciebie dziewczyna, tak to jest, że same musimy często znajdować rozwiazania z sytuacji nie zawsze łatwych do rozwiązania-witaj w klubie!


Witaj Wiuniu

a co musimy sobie jakos radzić!, przecież kobiety są bardzo kreatywne
dziękuję za miłe powitanie
____________________
Ogródeczek na skarpie
23:07, 11 sie 2013
lawena napisał(a)

Wiem ale ja już chciałam mieć busz

Wonobluszcz rośnie bardzo szybko,nie obejrzysz się i pokryje ścianę.Mój pnie się po słupku przy furtce,w tamtym roku był ścięty przy ziemi bo trzeba było pomalować furtkę.Szybko odrósł i cały słupek jest znów zarośnięty.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies