Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród ze skarpą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ze skarpą

Margarete 22:08, 03 maj 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale super te tulipany, tez bym pojechała na taki pokaz, sliczne..........
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
bartek_luberda 22:12, 03 maj 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Dziękuję za sesję tulipanową Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
brosia 08:38, 04 maj 2014

Dołączył: 21 mar 2014
Posty: 41
znam to miejsce, choć w tym roku nie będę miała okazji tam być (mieszkam całkiem blisko. To gospodarstwo ogrodnicze pp Królików, których z pewnością Ogrodowiczanie znają (zresztą hurtownia B też mieści się w tej samej miejscowości). Potwierdzam, że kolorowe łany rozciągające się po horyzont zapierają dech, piękno trudno uchwycić obiektywem. Niesamowita różnorodność, a co roku chrzest nowej odmiany. W tym roku Leszek Miller, podobno czerwony

edit: jest biało czerwony (z przewagą czerwieni
____________________
agam 10:06, 04 maj 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Piękne tulipany, piękne zdjęcia. Zazdroszczę takich widoczków.
Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Aga i Ogródek Agam
Borbetka 11:40, 04 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Jak żałuję, że nie pojechałam. Daleko nie mam. Za rok wpisuję w kalendarz. Śliczne te łany. Widok wręcz holenderski .
____________________
borówcowy wizytowka
TeresaSz 20:27, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Margarete napisał(a)
Ale super te tulipany, tez bym pojechała na taki pokaz, sliczne..........
Pozdrawiam !

Ten pokaz jest co roku w długi weekend majowy więc wpisz już teraz do kalendarza
____________________
Ogród ze skarpą
TeresaSz 20:30, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
brosia napisał(a)
znam to miejsce, choć w tym roku nie będę miała okazji tam być (mieszkam całkiem blisko. To gospodarstwo ogrodnicze pp Królików, których z pewnością Ogrodowiczanie znają (zresztą hurtownia B też mieści się w tej samej miejscowości). Potwierdzam, że kolorowe łany rozciągające się po horyzont zapierają dech, piękno trudno uchwycić obiektywem. Niesamowita różnorodność, a co roku chrzest nowej odmiany. W tym roku Leszek Miller, podobno czerwony

edit: jest biało czerwony (z przewagą czerwieni

Tak akurat Leszek Miller był tam wczoraj, trochę było zamieszania i sporo policji. Na szczęście się rozminęliśmy, no cóż jego strata
____________________
Ogród ze skarpą
TeresaSz 20:31, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
agam napisał(a)
Piękne tulipany, piękne zdjęcia. Zazdroszczę takich widoczków.
Pozdrawiam niedzielnie

Po takie widoczki musiałam jechać 60km więc tylko raz w roku mogę się nimi cieszyć.
____________________
Ogród ze skarpą
TeresaSz 20:33, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Borbetka napisał(a)
Jak żałuję, że nie pojechałam. Daleko nie mam. Za rok wpisuję w kalendarz. Śliczne te łany. Widok wręcz holenderski .

To prawda, taka mała Holandia niedaleko Poznania
____________________
Ogród ze skarpą
PERKA 23:37, 04 maj 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Pięknie w tym Chrzypsku Wielkim , nie wiedziałam, że dwie godzinki drogi i takie cuda można oglądać. To jest ogrodnictwo, ogród pokazowy ??? Już sobie wygooglowałam szkoda że przegapiłam. Jak widać było pięknie? W następnym roku nie przepuszczę....
____________________
Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies