Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trochę wiosny jesienią

Pokaż wątki Pokaż posty

Trochę wiosny jesienią

ila_olszewska 00:18, 21 paź 2010


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 22
Witam długo zastanawiałam się, czy umieścić zdjęcia, bo mój ogród to prawdziwa amatorszczyzna. Ogród jest "przeładowany". Oboje z mężem jesteśmy miłośnikami roślin i wszystko chcielibyśmy mieć. Niestety jesteśmy mocno ograniczeni powierzchnią działki. Ostatnio zaczeliśmy unikać nawet wszelkiego rodzaju kiermaszy i wystaw, bo wiemy czym by to się skończyło. Nie udało mi się utrzymać kolorystyki (biały, różowy, niebieski, takie miałam założenia) i może nawet dobrze, że nie bo te żółte kaczeńce są niesamowite. Zdjęcia były robione wiosną, latem jest w ogrodzie ]prawdziwy busz. Pozdrawiam wszystkich zapalonych ogrodników








____________________
zbigniew_gazda 17:43, 21 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Wstawiać zdjęcia wstawiać . Jest piękne oczko wodne , każda roślinka kwitnie w innym czasie .A my miłośnicy wiemy dokładnie czy w danym dniu wczorajszy pączek już zakwitł czy dopiero jutro. I o to chodzi. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 18:35, 21 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Nie przejmuj się, wszyscy miłośnicy ogrodów mają przeładowane rabaty. Ja też mam wszystkiego ponad miarę, tylko teraz wszelkie "nadmiary" sadzę w donice, a donic sporo, czasem przejść nie można. Ciągle obiecuję sobie, że zlikwiduję wszystkie niepoytrzebne donice i ciagle ich przybywa. No, może front ogrodu jest umiarkowany, za to z tyłu....ho,ho. Zwożę nowe rośliny, zwłaszcza róże, nie mogę się powstrzymać.
Nie odmawiaj sobie tej największej przyjemności.
Ogród bardzo piękny, zwłaszcza podoba mi się to zdjęcie za kaczeńcami i ten strumyczek z klonem palmowym. Cudnie jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 20:16, 21 paź 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Więcej , więcej zdjęć poproszę .... jest pięknie
pozdrawiam Sylwia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
danuta_ 19:17, 22 paź 2010


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Prośbę o zdjęcia ponawiam, bo ogród zapowiada się świetnie. No i to oczko, moje marzenie! Pozdrawiam, Danuta
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
ila_olszewska 00:58, 24 paź 2010


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 22
Marzenia są po to, by je spełniać tym bardziej że są ku temu warunki. Zazdroszczę Ci działki Danusiu
Do dzieła na wiosnę
____________________
ila_olszewska 01:41, 24 paź 2010


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 22








____________________
zbigniew_gazda 08:02, 24 paź 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Fajne zestawienia roślin i kolorów. Zawsze coś kwitnie. A ostatnie ujęcie - bomba!. Że też niektórym roślinom chce się tak moknąć. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Gardenarium 20:50, 24 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Już zaczynam marzyć o prymulkach. Czy rosną tylko w pobliżu stawu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:58, 24 paź 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
A mnie najbardziej podobało się 3 i 4 zdjęcie, takie bogate nasadzenia i piękne kolory.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies