Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

hanka_andrus 15:52, 25 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Już widzę koleżanki po sąsiedzku wizytują ogródek. I nawet wymiany bylinowe się szykują. Ale najważniejszy w tym wszystkim Wasz wspólny rodzinny pobyt w ogrodzie. Tak trzymać. Reszta -jest ważna, ale nie aż tak. Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
boguslawa_ma... 17:18, 25 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Jest przecudna, nie przemarza Ci zimą? Okrywasz ją?

Tak kwitła w ubiegłym roku,teraz też wypuszcza zielone pączki
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Ania_ogrodni... 15:55, 26 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Ja dzisiaj przekopałam rabatkę, usuwałam chwasty, masakra ile tego jest. Zaczynam żałować, ze przed zimą randupem nie popsikałam, ale bałam się że dzieci biegają i z taką chemią wkraczać.

Znalazłam coś takiego przy siatce, ma ładny kwiatuszek niebieski/fioletowy. Wygląda na coś piennego wyrasta przy całej siatce z tyłu. Cóż to ?

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 15:56, 26 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
I gości miałam na stołówce

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
boguslawa_ma... 16:06, 26 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Ja dzisiaj przekopałam rabatkę, usuwałam chwasty, masakra ile tego jest. Zaczynam żałować, ze przed zimą randupem nie popsikałam, ale bałam się że dzieci biegają i z taką chemią wkraczać.

Znalazłam coś takiego przy siatce, ma ładny kwiatuszek niebieski/fioletowy. Wygląda na coś piennego wyrasta przy całej siatce z tyłu. Cóż to ?


To jest barwinek pospolity też go mam .Dziś nie byłam na działce bo rano był przymrozek,a miałam sprawy
pozałatwiać ,ale jutro idę postaram ci się to wysłać
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Ania_ogrodni... 16:28, 26 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Bogusiu dziękuję, naprawdę nie ma pośpiechu. My do 14.04 czyli do odkręcenia wody usuwamy chwasty, wyrównujemy, w wolnej chwili, przed pracą, po pracy, zamiast pracy Już czy tam co to za gagatek ten barwinek, że się uchował pod tak zarośniętą działką.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
boguslawa_ma... 16:31, 26 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
To roślina nie do zdarcia będziesz ją usuwać a ona i tak będzie rosła,ale może przykryć wszystkie niedoskonałości ,ładnie kwitnie i cały czas ma zielone liście.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
hanka_andrus 22:01, 26 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bogusia już Tobie odpowiedziała. Dobrze barwinek wygląda w kępce. Nie wolno mu pozwolić na panoszenie się po grzędach. Posadzić w ograniczeniu i wszystkie boczne przyrosty ciąć. Całe lato, na okrągło. Jeżeli chcesz go mieć, to jedyna rada z mojego doświadczenia. Ja go nie lubię. Mąż kiedyś to przytargał do ogrodu i ciągle skąd wyłazi jakiś odrost. Są jeszcze biało kwitnące, i pełne.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ania_ogrodni... 22:16, 26 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Dziękuję za odpowiedź, no nic walczę z chwastami to powalczę i z barwinkiem, ten przynajmniej ładnie wygląda

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
boguslawa_ma... 16:36, 27 mar 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Aniu pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies