Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

Ania_ogrodni... 12:34, 20 wrz 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
A tu testy wytrzymałościowe



____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 12:41, 20 wrz 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Szczęśliwa właścicielka zaprosiła na hamburbera



Domek bardzo zadbany.
Poprzedni właściciele przerobili gotowy domek z praktikera, dorobili okienka z pleksy, zamiast drabinki zrobili wygodne schodki z poręczą, pokrycie dachu i komin na dachu, oraz ochronę przed wiatrem na parterze.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Gardenarium 22:02, 25 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dobrze pociachałaś iglaki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ania_ogrodni... 19:30, 10 lis 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Ojej, ale jestem dumna
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 19:38, 10 lis 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Ostatnie prace w ogrodzie, działka została przekopana CAŁA. Początkowo kopaliśmy własnymi siłami, w wolnej godzince biegliśmy na działkę i kopaliśmy, ale szło bardzo wolno, więc do pracy wkroczył ciężki sprzęt. Działka przekopana. W tym roku już nie zdążyliśmy posadzić trawki nowej. Dopiero na wiosnę. A teraz trzeba planować rabatki. Troszkę czasu mam. Najgorsze, że tyle rzeczy mi się podoba, aż się boję, że zrobię wielki miszmasz.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:26, 10 lis 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Dzisiaj byliśmy całą rodzinką w Palmiarni na Wystawie Storczyków
Tutaj fotorelacja

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3955-wystawa-storczykow-8-17-11-2013-lodz-palmiarnia?page=1#post_9
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 21:35, 10 lis 2013


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Oczywiście nie obyło się bez nowych nabytków. Kupione z okazji pierwszych ząbków Aluni.
Wyszły dwa na raz więc i dwie roślinki. Jeśli chodzi o falka to nie mam obaw, bo już się nauczyłam z nimi radzić ( nawet uratowałam marketowca). Skusiłam się jednak na Dendrobium Nobile, zobaczymy ....
Teraz wyglądają prze prze przepięknie

Dendrobium Nobile - Irene Smile






____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Nikita 12:49, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witam, byłam w okolicy, więc wpadłam na chwilkę. Ładna ta twoja działeczka, taka z potencjałem i dzieciaczki słodziutkie. Odziedziczone po poprzednich właścicielach duże iglaki to już jakaś podstawa i piękne zielone tło dla innych roślin. A żurawki i hosty to moje klimaty – tak trzymaj. Widzę, że teren przekopany i przygotowany do zmasowanego ataku na wiosnę. Przez zimę zbieraj siły, szukaj pomysłów oraz inspiracji i ustalaj plan ogrodowo-areobikowych działań. Już sobie wyobrażam tą rozprzestrzeniającą się z prędkością światła bujną roślinność, której siła rażenia będzie powalająca. Achy i ochy sąsiadów oraz rozpierającą dumę i satysfakcję z dokonanych własnoręcznie zmian… Będę wpadać w odwiedzinami, trzymam kciuki i pozdrawiam cieplutko.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Ania_ogrodni... 11:54, 11 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
W słoneczny weekend odwiedziliśmy naszą przekopaną działkę. Dobrze że zostały zakupione kalosze, bo inaczej nie dało by się tam wejść, takie super błotko było. Czekamy na ocieplenie i zaczynamy działać. Czeka nas wyrównanie i oczyszczenie terenu, zasianie trawki. W planach podział żurawek tych z poprzedniego roku. W finansach krucho a tyle by się chciało zdziałać. Na złość jeszcze mi lobelia nie wschodzi zasianka w mini szklarence. Kiełkuje za to kostrzewa sina z nasion własnego zbioru ciekawe co z tego będzie
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Nikita 15:54, 12 lut 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Aniu – spróbuj zrobić sobie podpis, będzie łatwiej do ciebie trafić.
Pozdrawiam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies