Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełniające się marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełniające się marzenie

Ania_ogrodni... 16:21, 12 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Ojej dziękuję, wiesz że cały czas byłam przekonana, że mam podpis, oj ja wielka gapa
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Karolinek 17:23, 12 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Witaj Aniu, wśród nas ogrodowo zakręconych Ile radości sprawia choć niewielki skrawek ziemi, dzieciom i nam dorosłym. Córcia ma uroczy domek, Ty możesz powolutku zaplanować miejsca dla ulubionych roślinek. Iglaki już widziałam nabrały porządniejszego wyglądu.
A jakie masz plany? Jakie rośliny lubisz?
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Ania_ogrodni... 12:53, 26 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
U mnie na działce wiosny jeszcze nie widać. Za to w domku wiosny coraz więcej.
Parapety zajęte. Na tą chwilę lobelia biała, fioletowa, niebieska wszystkie zwisające


, petunia fioletowa i poziomki regina wypuszczają listki właściwe.


Ale wszystko takie malutkie. Może dzisiaj dla relaksu wysieję też truskawkę zwisającą.
Lawenda wyjęta z zamrażalnika, nie wiem czy prawidłowo mroziłam te nasionka, były umieszczone w mokrej ziemi, zobaczymy... Teraz powędrowała na balkon a za tydzień przyniosę do domu. Ciekawe czy coś wyrośnie.
W planach jest mini warzywnik na działce taki jak u Hani, w skrzynkach drewnianych po owocach. Warzyw to nie dużo mam w planach tylko szczypior, koper, pietruszka, cukinia i dynia na Halloween Te dwie ostatnie to w celach poglądowych, aby dzieci zobaczyły jak rosną, ale nie pogniewam się jeśli będzie leczo z czego zrobić.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
hanka_andrus 14:47, 26 lut 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jeżeli chcesz dyniowate w skrzynkach, to wyłóż skrzynki dookoła folią, albo kawałkami starej wykładziny, żeby zatrzymywały wilgoć.Inne warzywka też tam możesz posadzić.Np pomidorki koktajlowe.
Zasada: dynie i cukinie po 1 sztuce w skrzynkę. Innych może być więcej.
A poza tym muszę pochwalić, dobrze zrobiliście kupując działeczkę. Radość dla dzieci, a i dla Was miejsce na relaks.
Gratuluję rabatki zeszłorocznej. W tym roku będzie pewnie jeszcze piękniejsza.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ania_ogrodni... 15:40, 26 lut 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Z działeczki wszyscy się cieszymy, nawet męża zaraziłam chorobą działkową , ale takie chorowanie to sama przyjemność.
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Karolinek 17:22, 26 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Aniu, ale masz las lobeliowy i ciekawy pomysł z mini warzywnikiem w skrzynkach. Powodzenia!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
boguslawa_ma... 19:49, 26 lut 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Przyszłam się przywitać,ja też mam taka działkę w RODZ.Pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Luckaa 17:35, 02 mar 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej odwiedzam Cie bo widziałam ze przycinałaś stare tuje, mam ten sam problem, i chciałam się poradzić, jak to zrobiłaś, jakimi anrzedziami i czy robiłas jakiś szkielet. Zajrzyj na mój wątek, tam sa zdjecia tych pacjentów to operacji.
____________________
Lucyna
Ania_ogrodni... 18:15, 02 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Czemu nie zrobić piaskownicy w blokach. Mąż puka się po głowie, czego to ja jeszcze nie wymyślę. Ale dobrze, że na razie puka po swojej .

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Ania_ogrodni... 18:16, 02 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
A tu już efekt naszej pracy

____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies