Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zapuszczona działka - Jak sie do tego zabrać ?

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapuszczona działka - Jak sie do tego zabrać ?

Milena1990 14:04, 08 sie 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 1
Witam z mężem ostatnio kupilismy zapuszczona dzialeczke, i kompletnie nie wiemy jak sie do tego zabrac poniewaz jest na niej tyle chwastow i suchej trawy jestesmy poczatkujacymi działkowcami po pierwsze chcialabym wiedziec co najpierw zrobic skosic to czy moze spryskac czyms a pozniej przekopac ? na dzialce sa duze nierownosc terenu poniewaz znajduje sie tak jak by na duzej gorce a chcieli bysmy ja pozniej wyrownac jak to zrobic ? moze zrobic 2 poziomy zeby bylo latwiej.jest tam woda tylko ogrodkowa czy sa jakies filtry albo cos zeby mozna byla ja pic po przygotowaniu ?? chcieli bysmy miec wc ale co kupic sa jakies szamba ekologiczne albo moze jakies inne rozwiazania od razu mowie ze szambiarka nie ma jak tam wjechac ani zadny ciezki sprzet.z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam milena
____________________
Sebek 14:18, 08 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj - myślę, że odpowiedzią na te pytania będzie seria tych artykułów
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/55-poradnik-jak-zaprojektowac-i-zalozyc-ogrod-cz-1-sprzatanie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 18:45, 08 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Spryskać najpierw chwasty, potem wyrwać i wrzucić do kontenera na śmieci, lub spakować w worki.

Potem wynająć sprzęt i próbować równać teren, niwelować usuwać siewki niepotrzebnych drzew. No i oczywiście przeczytajcie moje porady, Sebek już zalinkował, dziękuję Sebku, jesteś tam gdzie potrzeba
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies