Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Pabianice i okolice - sierpień 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Pabianice i okolice - sierpień 2013

Margarete 19:49, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Potem zawitałysmy do Małgosi - Margolki a tam .......wielgaśna, kwitnąca i owocująca magnolia, której gałęzie wyłażą dosłownie na boki


a oto i nasza sympatyczna gospodni ( w czerwonej bluzce) z magnolia w tle

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:52, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Warzywa są u niej równie piekne i dorodne jak pozostałe rośliny

i rosną w niespotykanych kompozycjach - to jak ustaliłysmy - taki specyficzny typ "rabaty angielskiej"

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:56, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Poza tym ogród jest śliczny, dojrzały, dający cień i kojący wszechobecną zielenią


to ponad głową Karoliny to sa peruczki olbrzymiego perukowca-giganta, juz sie boje co bedzie jak mi mój na rabacie taki urośnie
A ostatnie zdjecie jest niewyraźne, wiem - za to jedyne na którym ja tez jestem jako dowód,że tez byłam w tym ogrodzie... taki jest los fotografa...ha, ha, ha
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:01, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U siebie w ogrodzie zdjęć nie robiłam ale pokazuje je przecież na bieżąco w swoim wątku.

U Karoliny natomiast zrobiłam ich wiele, bo i obiektów do fotografowania było duuuużo.....
Jeżówkowy las


Róża eden rose - moja już przekwitła a tu prosze jaka sliczna i komponuje sie super z tą trawka w tle


A tu rozplenica z kolejną różą
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:03, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kontrastująca z zielnia host dąbrówka


Piekne niebieskie hortensje


I ponownie trawy z jeżówkami ale z innej strony domu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:05, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kończąc relację z wizyty u Karoli wstawię nowego dobrego duszka tego ogrodu - małego elfa....jest sliczny i pasuje do tego miejsca jakby tu był od zawsze
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:07, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
asc napisał(a)
A mi najbardziej podobał sie deser... Małgosi Śliczny deser....
Reszta oczywiście też Ale na widok deseru ślinka mi poleciała

W lesie a jaki ładny trawnik........ brawo dla Kasi



Aniu - masz u mnie jak w banku, na nastepną okazje kiedy miałybysmy sie spotkac Ogrodowiskowo zrobie taki sam i przywiozę ze soba abyś skosztowała..... no chyba że nie będzie malin czy jezyn ... ale i na to znajdzie sie rada
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:10, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
asc napisał(a)
Melduję, że Bogdzia obejrzała Wasze spotkanie Trochę za mgła i na jedno oko...ale się udało..... I żałuje, że nie mogła być...ale ma nadzieję, że jeszcze sie spotkacie razem


Bogdziu- Bożenko
wracaj do zdrowia, brakowało nam ciebie wczoraj do kompletu ale juz planujemy powtórzenie takiej samej trasy w twoim towarzystwie gdy poczujesz sie lepiej. Pozdrawiam ciebie ... i Anię asc - pośredniczkę...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
BEATA_S 20:45, 11 sie 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Dziewczyny bardzo miłe spotkanie, świetnie się ogląda Uprasza się Kasię (która nie ma wątku) o natychmiastowe jego założenie, bo ja chcę zobaczyć więęęęcej
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
AniaK 20:45, 11 sie 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Jakie fajne spotkanie Ogrody śliczne i jak widać pogoda wogóle nie przeszkadzała i humory dopisywały. Dziewczyny fajnie Was pooglądać.
Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies