Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Pabianice i okolice - sierpień 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Pabianice i okolice - sierpień 2013

BEATA_S 20:47, 11 sie 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Anita1978 napisał(a)
ogród Kasi




Ta rabata z kulami dla mnie bomba!
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
popcorn 20:50, 11 sie 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U Kasi jest bosko... może wreszcie założy swój wątek?
Małgosiu, super zdjęcia jak fajnie opisane Dzięki

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 21:38, 11 sie 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Dziewczyny ale super spotkanie,nastepnym razem dołączę do Was
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 21:49, 11 sie 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Dziewczyny ale super spotkanie,nastepnym razem dołączę do Was


Pewnie, pewnie Krysiu - będziemy na pewno robić "powtórki" "
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margolka 22:02, 11 sie 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Dziewczyny, ale fajna relacja!!! Bardzo mi było miło z wami, począwszy od zaskakującego powitania u Kasi (bo sie spóźniłam i trochę blądziłam, ale w końcu jakos dojechałam ) poprzez wizytę u Margarete, aż do pożegnania u Karoliny Brakowało mi tylko ogrodu Anity, ale myślę, że też go kiedyś zobaczę na żywo

Wszystkie grody bardzo mi sie podobały i tez dołączam swój głos do petycji, żeby Kasia załozyła swój wątek, bo ogród Kasi jest jedyny w swoim rodzaju. Chetnie bym sie tam zgubiła na dłuższy czas Zresztą nie tylko ogród, bo i dom cudowny, ciepły, pełen pieknych przedmiotów, z przemiłym Panem Mężem i Mamą, i radosnym lądowo-powietrznym zwierzyńcem. No i nie mozna nie wspomnieć, jakie pyszne rzeczy pojawiły się na stole u Kasi! Faszerowane ogóreczki, małe jajeczka od malutkich kurek właścicielki, serek i łosoś i kabanoski zawijane w ciasto francuskie. I pyszna sałatka z bobu (chyba od Karolki?). Takie rzeczy, to tylko... hmmm... Pabianice i okolice

Później dziewczyny były u mnie i sprawdzały wiarygodnośc moich słów Otóż tak, perukowiec jest tylko jeden (mimo, że nie wygląda ) i tak, magnolię tnę na potęgę (jak równiez rhododendrony). Anitko, wierzba przycieta zgodnie z instrukcją - dziękuję

Następna była Malgosia-Margarete. Ta dziewczyna zrobila kawał dobrej roboty z rabatą-gigantem Wszystko pięknie rośnie i juz wygląda bardzo ładnie, a co dopiero jak sie zagęści Ogród Gosi pięknie wkomponowany w las, który zaczyna się tuż za płotem - w mieście, ale zacisznie... Posłuchałysmy o nowych (a jakże!) planach, liliowcowych rabatkach, ławeczce i pergoli. Nie moge się doczekać, kiedy ta pracowita kobieta zrealizuje swoje plany

U Karoli już byłam, więc ogrom roslin mnie nie zaskoczył, ale od ostatniego razu dojrzały ogromne jeżyny, które wszystkie skubałysmy prosto z krzaka (co ja piszę: z krzaczora!) i piekne pomidorki, którym tez ciężko było się oprzeć, i aromatyczne poziomki
Miałysmy też okazje sprawdzić, że u niej na górce, to naprawdę piździ - ano nie kłamała
Karolina jest mistrzynią w upychaniu roślin na rabatkach, ale robi to w taki sposób, że jakimś cudem wszystko sie mieści i jeszcze na dodatek pieknie wygląda Zachwyciła mnie wielka kępa trawy, której nazwy nie pomnę, ale mam zamiar wydębić trochę w zamian za moją horti

Brakowało Bogdzi, ale przecież jeszcze sie spotkamy, prawda? A moze ktos jeszcze dołączy...?

CUDNIE było! Bardzo wam dziękuję :***
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
regli 22:36, 11 sie 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
No zazdraszczam Następnym razem muszę koniecznie do Was dołączyć. Piękne ogrody, wspaniałe detale, te ogrodowe i domowe. No i te desery Kurcze, zastanawiam się czego Wam bardziej zazdroszczę? Doznań ogrodowych czy smakowych
Margolko, kiedy i jak tniesz swoją magnolię? No moja to taki krzaczor, że najchętniej bym ją wywaliła.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
luiza_jakubo... 22:39, 11 sie 2013

Dołączył: 25 cze 2012
Posty: 130
Witajcie Pabianiczanki! Chciałam hurtem serdecznie podziękować za cudnie spędzony dzień i tyle wrażeń. Było świetnie (niestety ten deszcz). Czekamy na następne spotkanie. Dziękuję za piękne zdjęcia mojego ogrodu. Buźka.
Anita1978 22:40, 11 sie 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
luiza_jakubowska napisał(a)
Witajcie Pabianiczanki! Chciałam hurtem serdecznie podziękować za cudnie spędzony dzień i tyle wrażeń. Było świetnie (niestety ten deszcz). Czekamy na następne spotkanie. Dziękuję za piękne zdjęcia mojego ogrodu. Buźka.


My też dziękujemy!
Powoli się ujawniasz widzę?
____________________
ogródek Anity
Anita1978 22:41, 11 sie 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
regli napisał(a)
No zazdraszczam Następnym razem muszę koniecznie do Was dołączyć. Piękne ogrody, wspaniałe detale, te ogrodowe i domowe. No i te desery Kurcze, zastanawiam się czego Wam bardziej zazdroszczę? Doznań ogrodowych czy smakowych
Margolko, kiedy i jak tniesz swoją magnolię? No moja to taki krzaczor, że najchętniej bym ją wywaliła.


Zapraszamy!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 22:41, 11 sie 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Krys napisał(a)
Dziewczyny ale super spotkanie,nastepnym razem dołączę do Was


Zapraszamy!
____________________
ogródek Anity
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies