Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Makowo na Kociewiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Makowo na Kociewiu

Magda70 21:07, 01 wrz 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ta....modrzew....jalowce...wiem co za ból...
A ta trawka ze stolicy to Hakoncheloa macra ...bo coś tam komuś pisalaś ale nazwy nie pamietałaś czy też nie znałaś ...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
betigorka 21:24, 01 wrz 2013


Dołączył: 04 lip 2013
Posty: 89
Witaj Kasiu. Uwielbiam odwiedzać takie ,,teatry''. Aktorzy wypielęgnowani to i odwdzięczają się urodą. A tygrys prze kochany. Nie ukrywam, że rozsiadłam się na Twojej huśtawce i napatrzeć się nie mogę
____________________
Mikro...klimat.
makkasia 16:42, 02 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Bogdzia napisał(a)
Kasiu cały watek Twój przeczytałam i obejrzałam . Masz śliczny ogród i też bym przycinała te jałowce bo faktycznie jak je wytniesz to Coniki się odsłonią i bedzie brzydko , no chyba ze to koniecznośc to coś mniejszego zawsze moze zasłonic ubytki w świerkach. Mnie bardzo się u Ciebie podoba i nie rób za duzych rewolucji. Pozdrawiam serdecznie i dzieki za miłe słowa u mnie.


Bodziu dziękuję za odwiedziny
Najchętniej to bym wszystko zaorała i zaczęła wszystko od początku
Teraz mój ogród byłby z liniami prostymi, no w ogóle byłoby prościej
Nie posadziłabym niektórych roślin (m.in jałowców krzaczastych) bo nie powinny się znaleźć w tak małym ogrodzie, choć z drugiej strony nie można im odmówić malowniczości.

Niemniej jestem szczęśliwa, że mam mój ogród, jaki on by nie był, to jest
Jeszcze raz dziękuję i jestem zaszczycona, że zajrzałaś do mnie



____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
AgnieszkaW 17:26, 02 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kasiu, mnie tam nie pasuje ta żółta tuja, jalowca można przyciąć "w dywanik". To tylko moje spojrzenie, Ty na pewno to lepiej widzisz, bo w realu. Świerka Conicę można "podkasać od dołu". Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 17:26, 02 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dubelek, więc tu tylko pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 18:29, 02 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Kasiu każdy kto wchodzi na ogrodowisko chce zmieniać, Ja także pomyślałam o przeoraniu. Potem jednak doszłam do wniosku że całe bogactwo ogrodowiska to różnorodność i tak wielka ilość pomysłów.Nie trzeba przeorać, można skoknąć do kogoś w odwiedzinki i ponapawać się prostymi liniami, a jak jest nastrój na coś innego to na przykład do romantycznego albo leśnego i już. Pozdrawiam .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
makkasia 20:23, 02 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
AgnieszkaW napisał(a)
Kasiu, mnie tam nie pasuje ta żółta tuja, jalowca można przyciąć "w dywanik". To tylko moje spojrzenie, Ty na pewno to lepiej widzisz, bo w realu. Świerka Conicę można "podkasać od dołu". Pozdrawiam



żółta tuja - nie brałam jej pod uwagę, tam za nią powstaje miejsce na kubły na śmieci i i worki (ustawa śmieciowa działa w taki sposób, że nie mieścimy się w dotychczasowym miejscu.
Będzie ogrodzony i zadaszony zleje się z ogrodzeniem. rzeczywiście Tuja !!! dziękuję
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 20:25, 02 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu każdy kto wchodzi na ogrodowisko chce zmieniać, Ja także pomyślałam o przeoraniu. Potem jednak doszłam do wniosku że całe bogactwo ogrodowiska to różnorodność i tak wielka ilość pomysłów.Nie trzeba przeorać, można skoknąć do kogoś w odwiedzinki i ponapawać się prostymi liniami, a jak jest nastrój na coś innego to na przykład do romantycznego albo leśnego i już. Pozdrawiam .


święte słowa zmiany, jednak są wpisane w życie ogrodu to jest nieuniknione
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 20:29, 02 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Magda70 napisał(a)
Ta....modrzew....jalowce...wiem co za ból...
A ta trawka ze stolicy to Hakoncheloa macra ...bo coś tam komuś pisalaś ale nazwy nie pamietałaś czy też nie znałaś ...


dziękuję
Ja mówię Hakone ale nie chciałam wprowadzać kogokolwiek w błąd, nie mam pamięci do tych wszystkich nazw
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
makkasia 20:38, 02 wrz 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Tutaj moje horti są na urlopie
chłodno, cieniście i wilgotno


____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies