Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Tarnowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Tarnowie

Richie 00:40, 10 paź 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Miłe panie "M", Mira i Marzenka /była pierwszy raz/ odwiedziły mnie i troche porządziły. Spotkanie wprawdzie jesienne ale pełne planów i ciekawych pomysłów na przyszły rok. Myślę, że będą okazje do częstszych spotkań bo to dobrze rokuje





poprzestawiały chryzantemy



przerzedziły cytronelki



i lekko się posiliły bo są na specjalnej diecie...



Bardzo dziękuję za spotkanie.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 00:51, 10 paź 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Katkak napisał(a)
A czy mógłbyś mi powiedzieć co ile cm sadziłeś cisy? Proszę


Kasiu bardzo gęsto co 10cm bo zależało mi od razu na efekcie
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 19:39, 10 paź 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Kondzio napisał(a)
widzę komplecik krzeseł i stolik gdzie wszędzie go szukam mógł byś mi dać namiary na pw gdzie je kupiłeś z góry dziękuje


Przykro mi ale nie mogę Ci pomóc bo to zakup ponad dwudziestoletni. Kiedyś na otwarciu nowego sklepu można było ten komplecik kupić w Tarnowie Pozdrawiam
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Kondzio 19:42, 10 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Richie napisał(a)


Przykro mi ale nie mogę Ci pomóc bo to zakup ponad dwudziestoletni. Kiedyś na otwarciu nowego sklepu można było ten komplecik kupić w Tarnowie Pozdrawiam
oj nie dobrze będę szukał dalej ale dzięki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
an_tre 19:53, 10 paź 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Ryśki pięknie pokazałeś jesienne przebarwienia w swoim ogrodzie
miło też było u ciebie spotkać obie panie, które bez żenady trochę ci kwiatuszki poprzestawiały
a rydze wyborne, nigdy tyle okazów nie widziałam na raz
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
AgnieszkaW 19:54, 10 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
mira napisał(a)
Agnieszko -
wymuskany dosłownie, Rysiu dziwi się nam co my tak stale w ogrodzie robimy - sadzimy, przesadzamy itd

robi się projekt, potem sadzi a potem 2 razy w roku przycina i kropka - a nie robota non stop -
to recepta na wymuskany ogród

Łatwo powiedzieć, ale aby tak było, trzeba: mieć dużo kasy, mieć sąsiadów, którzy dbają o wlasne ogrody i nie mają chwastow, które by się non stop wysiewały, mieć idealną glebę w ogrodzie, nie mieć dzikich łąk za płotem, nie mieć dużego ogrodu. Jak dla mnie, wszystkie pięć warunków nie do spełnienia, ale...wcale się tym nie martwię. Przynajmniej mamy różnorodność w ogrodach na Ogrodowisku.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
mira 20:15, 10 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Agnieszko z tego co widziałam to akurat sąsiedzi mają takie sobie ogrody a wkoło dzikie łąki - z tym że ogród Rysia jest szczelnie otoczony żywopłotem albo ogrodzeniem
z glebą to chyba ma glinę jak każdy w Tarnowie , a jeśli chodzi o wielkość ogrodu to fakt wielki nie jest
a różnorodność mamy i to jest fajne
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Katkak 21:42, 10 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Richie napisał(a)


Kasiu bardzo gęsto co 10cm bo zależało mi od razu na efekcie

O matko, a mi w szkółce powiedzieli, żeby sadzić co 60cm i tak zrobiłam Co teraz? Bardzo Cię proszę zerknij do mnie i doradź co robić z tymi cisami (takie malusie kupiłam). Jeśli je ścieśnić to teraz, czy na wiosnę. Proooszę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Richie 21:10, 12 paź 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Barwy jesieni...







____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 21:13, 12 paź 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351






____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies