Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Tarnowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Tarnowie

Matka 21:28, 02 mar 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Krzysztofie drogi,
właśnie obejrzałąm sobie fotki w Twojej galerii-NO REWELKA!!!!

świetne pomysły:zwłaszcza na tą skarpę ze schodkami!u mnie by się taka przydałą ale to chyba zbyt duży koszt!to jest klinkier?jak to jest zrobione?superancko!

Gratuluje Ogrodu!takistyl mi się podoba!
____________________
U Matki
zbigniew_gazda 22:06, 02 mar 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Dzięki za Galerię Krzysztofie. Dałem sobie na pełny ekran . Efekty z oświetleniem świetne . Kiedyś w wolnej chwili muszę jeszcze zobaczyć jakie rośliny umieściłeś w poszczególnych półkach.Gratulacje.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Martek 22:11, 02 mar 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ok.Już odwołuję rękę w nocniku))
Mogłam widzieć ten dzban z wodą w jakimś czasopiśmie ???Mam takie wrażenie,że gdzieś widziałam...?Same dzbany pamiętam jeszcze z lat dziecinnych.Były główną nagrodą na koloniach pod Zgorzelcem Piękny ogród,nie wszystko jest w moim guście,ale większość mi się podoba .Szacunek dla tego miejsca i jego gospodarzy...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Iwona 07:23, 03 mar 2011


Dołączył: 28 lut 2011
Posty: 69
Obejrzałam galerię, podziwiałam zdjęcia i też jak pozostali jestem oczarowana. Wspaniały ogród. Na pewno poświęciłeś dużo pracy i czasu. Fajnie na tych dwóch albumach można porównać rośliny na tych tarasikach, najpierw takie malutkie a potem w 2009 już rozrośnięte. Jak duża jest powierzchnia tego ogrodu?
____________________
jotka 07:48, 03 mar 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
MarekW napisał(a)
Oniemiałem z zachwytu
galeria cudowna a ogród zadbany jakby cała ekipa ogrodników przy nim pracowała. Podziwiam i gratuluję.


Mogę tylko ten tekst zacytować i się pod nim podpisać

A do Twojej galerii będę często zaglądać - wykupiłam już sobie abonament
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Gardenarium 21:31, 03 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja byłabym szczęśliwa gdybyś wkleił troszkę chociaż tych zdjęć także u nas.

Zauważyłam, że też jesteś zakochany w kordylinach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Richie 22:34, 03 mar 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Bogda napisała
Krzysztofie drogi,
(...)
świetne pomysły:zwłaszcza na tą skarpę ze schodkami!u mnie by się taka przydałą ale to chyba zbyt duży koszt!to jest klinkier?jak to jest zrobione?superancko!


Musze wyjaśnić, że mam na imię Ryszard a Krzysztof to moj syn, który przygotował strone ze zdjęciami

Schody i kaskady wykonane są z czerwonego piaskowca.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 22:48, 03 mar 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Jeszcze kolejne odpowiedzi:
Mój ogród jest mały ma tylko 600 metrów. Żałuje, że nie jest większy bo wtedy mógłbym poszaleć.

Miła Danusiu, sukcesywnie będę dodawać zdjęcia ale może jednak nie wszystkie, bo jest ich za duzo
Odnośnie kordylin. Tak, lubię je, miałem ich 6, zostało 3, co rok o jedną mam mniej pomimo, że przechowuje je w pomieszczeniu w temp ok 12'-15'C. Po miesiącu wystawienia w ogrodzie zamierają. Nie wiem czy to jest przyczyna słońca, czy podlewania. Dwie nowe już zamówiłem.

Jak obiecałem kilka zdjęc z etapu tworzenia ogrodu:

















____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Gardenarium 22:59, 03 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zauważyłam znajomy pomysł, sznur opleciony wokół pnia. Robiłam takie coś, aby móc podtrzymać bluszcz, który miał zamaskować śliski słup. To było jedyne wyjście.

Może cieniuj kordyliny, one mają wierzchołek zawsze u mnie blady i mogą ulec poparzeniu słonecznemu. Ale, że całkiem zamierają to dla mnie niepojęte. Obrywam im dolne liście dzięki czemu tworzy się pień. Zielone rosną jak szalone, mają powyżej 2 metrów.

Zdjęcia oczywiście, ile możesz i dziękuję Ekscytuje wszystkich Twój ogród
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Richie 23:27, 03 mar 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Myślę,że to może być przyczyna ostrego słońca bo nieraz donica jest gorąca i ją cieniuje ale nieraz rano jest pochmurno, nie ma nikogo w domu i w ciagu dnia robi sie upał.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies