Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Drewniany domek narzędziowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Drewniany domek narzędziowy

sikoreczka 15:53, 13 wrz 2013

Dołączył: 13 wrz 2013
Posty: 2
Co myślicie o domku w ogrodzie na narzędzia i sprzęt? Mam w planach wyposażyć w coś takiego swój ogród,jednak nie znam nikogo kto już ma coś podobnego i może mi polecić sprawdzoną firmę. Może ktoś z forumowiczów zna kogoś kto ma takie domki? Chcę też żeby ktoś to zamontował,pomalował,żeby był gotowy do użytkowania.
Debra 18:24, 13 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Mój domek jest do obejrzenia w moich wątkach.

Niezwykle solidne wykonanie, montaż, konstrukcja. Mam TEN domek/altankę od sierpnia 2011 roku.
Bez zarzutu. Polecam

Przywożą gotowe elementy, zaimpregnowane, pomalowane. Montują. W kilka godzin stoi domek gotowy do użytku.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Gardenarium 18:46, 13 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Kochani, forum nie służy do reklam firm produkujących , a do pokazywania swoich domków.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Debra 19:47, 13 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Gardenarium napisał(a)
Kochani, forum nie służy do reklam firm produkujących , a do pokazywania swoich domków.


Nie chodziło mi o reklamę, tylko informację. Pytanie było o sprawdzoną firmę. Ta się sprawdziła, a domek, jak napisalam, jest do obejrzenia w wątku.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Joku 19:51, 13 wrz 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Nasz domek nie tylko na narzędzia. Zamówiony w sklepie ogrodniczym, wymiary na nasze życzenie. Przyjechał w częściach. Został złożony przez ekipę w ciągu bodajże dwóch godzin. Betonowe kostki pod szopkę położył i wypoziomował mąż. Pomalował także (był z surowego, niekonserwowanego drewna). Póki co dominuje nad całością, ale z czasem mam nadzieję że wtopi się w ogród i będzie mniej "narzucający się wzrokowo"



____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
sikoreczka 10:33, 14 wrz 2013

Dołączył: 13 wrz 2013
Posty: 2
Oba domki są bardzo ładne,a mogłybyście Panie mi dać namiary na firmę i sklep? Chętnie zapoznam się z ofertą cenową,z czego dokłednie jest zbudowany domek itp
baraga1904 10:40, 14 wrz 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...fajny wątek....u mnie domek narzędziowy w produkcji u eMa ale skończy chyba wiosną
..pokażcie czy Wasze domki maja wykończone wnętrze...jakieś polki ? czy trzeba samemu według siebie wykończyc?
Debra 11:22, 14 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
sikoreczka napisał(a)
Oba domki są bardzo ładne,a mogłybyście Panie mi dać namiary na firmę i sklep? Chętnie zapoznam się z ofertą cenową,z czego dokłednie jest zbudowany domek itp


Bardzo chętnie, zaraz wysyłam pw z linkiem do stronki

Pozdrawiam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Debra 11:28, 14 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
A tu domek w trakcie montażu



I gotowa sztuka





Dla mnie to altanka i mój szałas

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Joku 15:58, 14 wrz 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Napiszę na pw, wieczorem. Muszę wypytać eMa o szczegóły.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies