Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Rozchodnik purple

Pokaż wątki Pokaż posty

Rozchodnik purple

gosiadeco 23:05, 26 wrz 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Witam
Poszukuje roślin o intensywnie bordowych liściach i/lub kwiatach. Interesowałby mnie rozchodnik purple oraz wszelkie inne okazy bylin lub krzewów w tym pięknym kolorze. Interesują mnie również sadzonki/patyczki hortensji o ciemno czerwonych kwiatach. Na wymianę mam sadzonki lawendy ok 10-15cm, niewielkie sadzonki niedużej trawy w paseczki(nie znam nazwy, ale załącze zdjęcia), sadzonki tułacza, kostrzewy sinej, żurawki, pierwiosnków. Jak ktoś będzie zainteresowany mogę dołączyć więcej aktualnych zdjęć z rozsadnika.
Rozpoczynająca kwitnięcie kostrzewa sina

Żurawka na wymiane
bacha2224 09:22, 28 wrz 2013


Dołączył: 30 maj 2013
Posty: 359
Witaj chętnie wymienię mam ciekawą odmianę rozchodnika-miodownika o bordowych kwiatostanach,roślinkę bordową która kwitnie -ma rózowe sopelki ,które zasychają i tworzy piękną kompozycję.Prześlę zdjęcia po wekendzi,jestem z okolic Warszawy więc w centrum mogłybyśmy się spotkać,pozdrawiam Barbara.
____________________
Lawendowy kredens
gosiadeco 09:27, 28 wrz 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Witam
Ja niestety nie pochodzę z okolic Warszawy. Mieszkam w Babicach koło Oświęcimia(woj małopolskie). A czy wysyłka wchodziłaby w gre? Co byś chciała ewentualnie w zamian?
Magda_z_Chrz... 10:55, 29 wrz 2013


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 87
Mogę zaproponować bodziszka żałobnego Samobor. Szkoda, że nic nie mówiłaś w piątek





Wiosną mogę podzielić bordowolistną gaurę



Bardzo chętnie przyjęłabym na wymianę trawkę z białymi paskami z pierwszego zdjęcia oraz kostrzewę.


____________________
pozdrawiam Magda Pasje ogrodnicze Magdy *** Podróże- ogród w Weinheim
gosiadeco 11:41, 29 wrz 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Nie ma sprawy, moge się podzielić, jak dasz rady to możesz Ty mnie teraz odwiedzić, bo ja mam dzieci chore i nie ruszę sie teraz z domu. Mam jedną wielką kostrzewe do oddania, z której mogłabyś ok 5 dużych sadzonek zrobić i te małe trawki w paseczki. Zobaczyłabys co mam na rozsadniku i może jeszcze coś by Ci wpadło w oko.
Bardzo ładna ta gaura. Albo umówimy sie na wiosnę jak wolisz?
Magda_z_Chrz... 07:13, 02 paź 2013


Dołączył: 20 wrz 2013
Posty: 87
Umówmy się na wiosnę. Gaura jest tegoroczna, więc trzeba poczekać z podzieleniem jej do kwietnia.
Do zobaczenia!
____________________
pozdrawiam Magda Pasje ogrodnicze Magdy *** Podróże- ogród w Weinheim
gosiadeco 07:40, 02 paź 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Dobrze będziemy w kontakcie
Do zobaczenia
gosiadeco 07:40, 02 paź 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Lawendy już brak.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies