Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek ze studnią

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek ze studnią

grembosia 21:06, 08 paź 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Witaj, Jadziu.
Wpadam zaproszona i bardzo się cieszę, że do Ciebie zajrzałam, bo jest co podglądać. Bujna, wypielęgnowana roślinność, naprawdę bardzo mi się podoba. Taka oaza spokoju...
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Agania 18:21, 09 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj wśród nas Jadziu. Stosujesz taką samą "politykę" jak ja, czyli nowa roślinka zamiast np. kurtki czy butów. Czekam na odsłonę Twojego ogrodu ze studnią. Pozdrawiam

Witaj Jadziu, miłośniczko roślin, jak nasza tu większość Piękny i kolorowy ogród pokazujesz, aleś tą studnię ukryła, ta studnia ma pewnie ciekawą historię, chciałabym ja poznać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Katkak 19:01, 09 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Ogród masz śliczny, radosny i kolorowy. A studnia porośnięta winobluszczem wygląda uroczo Pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Jadzia68 08:54, 10 paź 2013


Dołączył: 23 wrz 2013
Posty: 143
Grembosiu
Kasiu
Agatko dziękuje za odwiedziny i ciepłe słowa. Dziękuję również wszystkim zaglądającym którzy nie zostawili śladu w poataci wpisu. Bardzo mi miło Was gościć; )
Agata zapytała o historię studni.
Została wykopana około 40 lat temu przez moich teściów.Wtedy nie było jeszcze wodociągu i woda była używana do picia. Teraz już tylko do podlewania. Nie ma w niej pompy tylko wiadro na łańcuchu i taki wał z korbą, trochę antycznie ale ma swój urok.
Wczoraj robiłam porządki w ogrodzie , wykopałam dalie przesadziłam to i owo. ..





a żeby nie było że tylko ogród w międzyczasie upiekłam pączki, proszę się częstować

____________________
Pozdrawim Jadzia Ogródek ze studnią
Jadzia68 11:34, 10 paź 2013


Dołączył: 23 wrz 2013
Posty: 143
magdziam napisał(a)
Witaj Jadziu, masz już tak dojrzały ogród, tylko pozazdrościć bo ja to jeszcze walczę z ugorem. Zapisuję się do waszego klubu "zakręconych ", co wolą nowego krzaka od ciucha czy butów. Pozdrawiam , będę zaglądać. A w której częsći Śląska mieszkasz?


Madziu mieszkam w okolicy Będzina. A do parku w Pszczynie jeżdżę każdej wiosny jak kwitną rh i azalie
____________________
Pozdrawim Jadzia Ogródek ze studnią
Luckaa 16:01, 10 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
I ja się witam, jak moja rodzina krzywi się na kolejne zakupy i inwestycje w ogrodzie, pytam czy wolą żebym ciągle jakies ciuszki sobie kupowała? Masz juz piękny i pełny ogród, u mnie mimo ciągłych zakupów nadal pusto.
____________________
Lucyna
malgorzata_s... 16:47, 10 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Witam się. Ja też Pszczyne odwiedzam jak kwitna rododendrony i magnolie. Moze kiedys się mijałyśmy nawet w parku. Paczka chętnie bom łasuch
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
eliza3 18:08, 10 paź 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witam koleżankę Tytuł mnie zachęcił, więc wpadłam w gości. Ogród obejrzałam, studnię wypatrzyłam, pączkiem się poczęstowałam
Ja też spaceruję wiosną po parku w Pszczynie, więc wiadomo co... Byle do wiosny
Pozdrawiam.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Gardenarium 18:18, 10 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jadzia68 napisał(a)


Też jestem ciekawa jak to zrobić żeby się nie przewieszały, moja w tym roku też ma długi gałązki chociaż przycinałam nad drugim oczkiem


Jadziu, tu masz mój patent

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1196-podwiazywanie-wysokich-hortensji
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
EPODLAS 18:34, 10 paź 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Witaj ,Jadziu, u ciebie pięknie jesiennie. Hortensja oblepiona kwiatami. Mnie bardzo podoba się winobluszcz, jego bordowe liście dają każdemu ogrodowi jesienią tyle uroku. Piesek uroczy, a ja kocham wszystkie pieski
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies