Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Beaty

beata_kulesza 21:06, 15 lis 2013


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
"Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i maniaków ogrodów. Mam na imię Beata i od kilku miesięcy śledzę wasz portal i wasze cenne wskazówki i rady dotyczące pielęgnacji ogrodu. Sama jestem właścicielką niewielkiego ogrodu ,który przeszedł gruntowną zmianę ale jeszcze jest w nim trochę do zrobienia. I w tej kwestii przesyłam na razie jedno zdjęcie i proszę o radę i pomoc. Nie mam pomysłu co posadzić na rabacie na której znajduje się tylko berberys ottawski "SUPERBA". Wspomnę tylko że rabata znajduje się od strony frontowej domu i jest to strona wschodnia więc tylko do południa panuje tu słońce. Będę wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki.

____________________
Beti - Ogród Beaty
dajana 21:29, 15 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Beato! Skoro śledzisz ten portal od kilku miesięcy to z pewnością trafiłaś między innymi do naszej Bogdzi.Nie bez przyczyny wymieniłam jej ogród Patrząc na twoją rabatę warunki oraz miejsce usytuowania widzę na niej rh ,bądz azalie Róże też by pięknie się prezentowały Nie wiem jednak co lubisz bądz czego nie chcesz w swoim ogrodzie .Trudno też rad takich udzielać nie widząc innych części ogrodu ,stylu jaki obrałaś To ważne czynniki przy wyborze roslin .Nigdy wcześniej nikomu nie udzielałam takich rad bo sama owych potrzebuję ale mnie tak jakoś naszło i ujrzałam własnie rh na twojej rabacie Kazdy ujrzy inne rosliny bo ilu ludzi tyle wizji .Miło ze do nas dołączyłaś.Musisz uzbroić się w cierpliwość niebawem ujrzą cię fachowcy i z pewnością pomogą
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
beata_kulesza 22:08, 15 lis 2013


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Dzięki, że ktoś mnie zauważył w tym tłumie forumowiczów, jestem jeszcze początkująca więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość jeśli powstawiam coś nie tam gdzie trzeba. Postaram się powklejać trochę więcej zdjęć z mojego ogrodu, nie wiem na ile będą one wyraźne bo to już późno i większość roślin jest już bez liści.Chcę zaznaczyć że są to zdjęcia zrobione w trakcie tworzenia ogrodu.Przepraszam za jakość.
____________________
Beti - Ogród Beaty
elzbieta_g 22:13, 15 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
witaj! ja z kolei widzę tutaj hortensje Lime i np. trawy bądź żurawki
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 22:14, 15 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
dajana 22:16, 15 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Niewiele osób cię zauważy bo masz nieaktywny podpis nikt do ciebie nie trafi Zauważyłam cię w powiadomieniach .Nazwij jakoś swój ogród czy wątek Zaraz wrócę z linkiem który ci zamieszczę jak zrobić abyś miała aktywny podpis. Wymyśl sobie w tym czasie nazwę bo jakoś musisz nazwać swój ogród
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:23, 15 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Beatko prozę to jest link który podaje instrukcję w jaki spoób uczynic aktywny link Poczytaj prozę i poćwicz ,na pewno ci ie uda http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:26, 15 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Coś mi s nie odbija, piszę do ciebie jakbym zębów nie miała hi,hi.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
beata_kulesza 22:27, 15 lis 2013


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Dzięki za linka. Poćwiczę
____________________
Beti - Ogród Beaty
dajana 22:34, 15 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Łał jak u ciebie pięknie !! a to cudne miejsce z kamienia na rabatę przy trasie to juz majster sztyk Rany jak mi się to podoba .Nie wklejaj więcej jak cztery zdjęcia jednocześnie. Napisz coś i dopiero następne .Jezcze raz się przyjrzę .Wcale nie jesteś początkująca, masz już pieknie zapowiadający ie ogród Początkująca to ja
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies