Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Beaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Beaty

GorAna 19:49, 24 mar 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Witaj Beatko...Świecie to całkiem niedaleko Bydgoszczy....zapowiada sie ładny ogród
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
yolka 20:20, 24 mar 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Byłam dzisiaj w Twoim ogrodzie, bardzo mi się u Ciebie podoba, zaznaczam wątek, będę śledzić na bieżąco
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
beata_kulesza 20:22, 24 mar 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
dziękuje za słowa uznania. Pozdrawiam
____________________
Beti - Ogród Beaty
Betka 09:13, 01 kwi 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj
obejżałam wątek i bardzo mnie ciekawi jakie postępy zrobiłaś ?! Ogród masz ładny wystarczy podosadzać uzupełnić i będzie jeszcze ładniej
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
beata_kulesza 09:58, 01 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
Dziękuję za odwiedzinki. Moje postępy w ogrodzie, powoli do przodu.Pierwsze wiosenne zakupy w szkółce zrobione i nasadzenia też. Ale jeszcze wiele brakuje.Poczekam jeszcze troszkę bo dopiero zwożą rośliny do centrum ogrodniczych. Ale Twój ogród też bardzo ładny, taki naturalistyczny no i te strumyki, po prostu bajka.
Na razie tylko jedno zdjęcie bo reszta jest w drugim komputerze.
Pozdrawiam
____________________
Beti - Ogród Beaty
Gardenarium 10:09, 01 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Bukszpan (Buxus) - uprawa

beata_kulesza napisał(a)
witam kochani jak zwykle szukam pomocy i porady. Mój ogród jest po przeróbkach i nie wszystko jest jeszcze na swoim miejscu. Codziennie się przechadzam po nim i ciągle zauważam jakieś braki.Mam taki mały zakątek z modrzewiem i bukszpanami przyglądam się niemu i czegoś tam jeszcze brakuje. Takie trochę luki są moim zdaniem. A wy co o tym myślicie?



Jest smętnie, może być weselej za sprawą kolorowych krzewów i traw



1 - cyprysiki żółty na pniu lub dowolny iglak, ale żółtozielony
2.miłorząb Mariken
3.hortensje bukietowe
4.kulki z berberysu lub tawuły japońskiej Goldflame cięte w kulki
5.żurawki bordowe
6.miskanty Variegatus
7.Platycladus orientalis Aurea Nana
8.Inne żurawki lub turzyce
9.Hosty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beata_kulesza 10:09, 01 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Bukszpan (Buxus) - uprawa

Zaskoczyłaś mnie Danuś miła niespodzianka.Piękne dzięki
A czy pomożesz mi jeszcze z kącikiem azaliowym i 2 magnoliami ? Trochę ugrzęsłam
____________________
Beti - Ogród Beaty
Gardenarium 10:10, 01 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Bukszpan (Buxus) - uprawa

To nie ten wątek, to o bukszpanach Górne posty tez powinnam przenieść

Przeniosłam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beata_kulesza 10:15, 01 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2013
Posty: 829
dzięki. A co z tymi azaliami i magnoliami pomożesz mi troszkę? Jesteś na tym portalu taką trochę malarką tu machniesz pędzlem tam machniesz i wychodzi piękny obraz
____________________
Beti - Ogród Beaty
Joanna___ 19:54, 04 kwi 2014

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Witaj,
masz bardzo fajny zaczątek ogrodu.......ba,prace daleko już posunięte.Będzie pięknie.
Jestem z okolicy Bydgoszczy.Na PW zostawiam pytanie,pozdrawiam.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies