Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od ogrodu do łąki i stawu

Pokaż wątki Pokaż posty

Od ogrodu do łąki i stawu

Tusiala 08:21, 27 lis 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Oglądając Twój ogród mam wrażenie takiej lekkości i delikatności. Może to te pastelowe kolory? Ślicznie jest
Lylly 11:33, 27 lis 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 94
Miałam napisac to samo co Tusiala, ale uprzedziła mnie . Bardzo romantycznie ogród się prezentuje, a ile jeszcze miejsca do zagospodarowania hoho Może gdzieś będzie łaką kwietną? Sama się nad taką zastanawiam, żeby wielkich połaci trawnika nie kosić, a i jak ładnie się takie cudo prezentuje
____________________
Judka- Dogonić marzenia, czyli końca nie widać
dominika_rew 15:03, 27 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Pewnie to duża zasługa zdjęć, ale faktycznie dużą rolę w klimacie ogrodu odgrywają kolory

Łąkę kwietną mamy zupełnie z tyłu ogrodu, za stawem. A ten trawnik, który widać było na zdjęciach chcemy jednak mieć "ucywilizowany", bo stopniowo będą powstawały na nim następone rabaty

Dzięki dziewczyny, że zaglądacie!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
dominika_rew 15:12, 27 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
paniprzyroda napisał(a)
Pięknie u Ciebie, porządeczek aż miło. Śliczne oczko, ma swój klimacik. Z tego co piszesz, funkcjonuje od dawna. Nie mieliście z nim kłopotów? Pozdrawiam.


Porządek jest tylko dzięki temu, że wspólnie z rodzicami dzielimy się pracą w ogrodzie - każdy ma swoją "działkę" a jak wyjedziemy na kilka dni, to jest co nadrabiać - taki urok dużego ogrodu
chociaż nieraz mamy ochotę wynająć profesjonalą firmę, ale to już w sytuacjach kompletnego zmęczenia i bezsilności ogrodowej...
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
gierczusia 15:30, 27 lis 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Achhh , profesjonalna firma.... A gdzie wtedy ta radość z kopania w ziemi ??.......Myślę ,że czasem każdy z nas tak ma......takie chwilowe " zmęczenie materiału "....... Nawet ja przy moich 30 m2 ...... Ale jak mi przejdzie już ten " atak " to znów się cieszę z własnej roboty

Buziam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
dominika_rew 15:33, 27 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Oczko było robione około 15lat temu był w nim zrobiony odpływ jak w wannie i kiedy mieliśmy w nim ryby, był regularnie czyszczony. Teraz ryb już nie ma własnie ze względu na to poza tym, jeśli jest wyczyszczony, to widać czarną folię, która jest wyłożony, a tego nie chcemy
zebrało mi się na wspomnienia, poszukam zdjęć z początków oczka i wrzucę tu
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
dominika_rew 15:38, 27 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
gierczusia napisał(a)
Achhh , profesjonalna firma.... A gdzie wtedy ta radość z kopania w ziemi ??.......Myślę ,że czasem każdy z nas tak ma......takie chwilowe " zmęczenie materiału "....... Nawet ja przy moich 30 m2 ...... Ale jak mi przejdzie już ten " atak " to znów się cieszę z własnej roboty

Buziam


Dokładnie tak a najlepiej jest, gdy nie robi się wszystkiego samemu, tylko z rodzinką jak jedna osoba ma gorszy dzień, to zawsze ktoś inny może robotę wykonać...
ale tak jak piszesz - nic nie przynosi większej satysfakcji jak efekty własnoręcznie wykonanej pracy

____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
dominika_rew 17:05, 27 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
z serii "kiedyś a teraz"

1998r. - 2013r

1993r. - 2013r.


____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
elzbieta_g 17:07, 27 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
pierwsze zdjęcie piękne, pewno z siostrą?
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
dominika_rew 17:48, 27 lis 2013


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Tak nie mam z tamtego czasu zdjęcia samego ogrodu
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies