Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Miejsce na pojemniki do segregowania odpadów - jak zamaskować?

Pokaż wątki Pokaż posty

Miejsce na pojemniki do segregowania odpadów - jak zamaskować?

Ewka42 15:01, 26 lis 2013

Dołączył: 25 paź 2011
Posty: 214
Zostaliśmy teraz uszczęśliwieni czterema kolorami wielkich pojemników na śmieci. Muszę przygotować na nie miejsce przed brama na działkę. nie ma u nas potrzeby, aby je zamykać jakoś specjalnie, chcę je po prostu zamaskować, miejsca mam dużo. Najlepiej, aby to były rosliny, jakiś żywopłocik zimozielony, no nie wiem. Nie wpadło wam coś w oko - jakiś fajny pomysł?
____________________
Ogródek wśród borówek
Gardenarium 15:37, 26 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szczelny i cięty doskonale - żywopłocik - ekran z cisów.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/556-zywoploty-strzyzone-z-cisa

Na II miejscu tuje Smaragd, potem graby, ale spadają liście.

Zielona pionowa ściana z drewna a na niej bluszcz, ale dużo bluszczu i ładnie wpleciony w kratki.

ja bym za wszelką cenę śmieci zamaskowała, jest potrzeba i to wielka. Nikt chyba nie chce mieć śmieciowej wizytówki domu. Goście wchodzą i wąchają i widzą śmieci, chyba że daleko od furtki, ale też bym zasłoniła. Myślę, że jednak najlepiej mieć śmietnik lub wiatę z dachem. Choćby zielonym z roslinami I smieci schować przed wzrokiem i deszczem który moczy śmieci suche.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:41, 26 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wątek śmietnikowy jest tutaj Wklej posta ewentualnie tam

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2515-smietnik-przy-ogrodzeniu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewka42 16:07, 26 lis 2013

Dołączył: 25 paź 2011
Posty: 214
dziękuję, już się przenoszę do właściwego wątku. szukałam, a jednak nie znalazłam
____________________
Ogródek wśród borówek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies