Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

AsiaK_Z 14:22, 26 gru 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
pawel_snopek napisał(a)
Wszystko masz fajnie zrobione dekoracje też są fajne Tylko rodzi się pytanie kiedy Ty to wszystko ogarniasz bo mi ciągle brakuje czasu. Pozdrawiam Świątecznie

Pawciu, chyba tajemnica tkwi w tym, że my w nocy śpimy i zawsze nam się nazbiera
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Anda 17:44, 26 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
AsiaK_Z napisał(a)

Pawciu, chyba tajemnica tkwi w tym, że my w nocy śpimy i zawsze nam się nazbiera


No właśnie, kto to widział, żeby tyle spać

Przemku, rownież chwale Twój ogród. Fajnie, że chciało Ci sie zrobić podsumowanie. Bardzo lubię oglądać widoki ogrodowe całoroczne w pigułce u Ciebie i innych.
No i właśnie, te stare dobre czasy. Zawsze wiedziałam do kogo na wątek wejść żeby sie pośmiać, poprawić humor. Wasza nieświęta trójca była niesamowita
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
dominika_ 19:29, 26 gru 2019


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Piękne podsumowanie roku
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
AsiaK_Z 20:55, 26 gru 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Gardener27 napisał(a)


Asiu ... że Ty jeszcze mnie tolerujesz po tych wszystkich latach ? W głowę zachodzę jak to możliwe
I jeszcze potrafisz pochwalić ... padłem na kolana i biję pokłony Zostaliśmy jak te dinozaury ... święta dwójka z nieświętej trójcy

Podjazd muszę powiększyć na te autokary i parkingowego zatrudnić


Jakoś daję radę meliska dobra na wszystko
Podjazd obowiązkowo musisz powiększyć, lista uczestników wycieczki szybko się zapełni....
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
BasiaLT 13:26, 27 gru 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Jak zwykle jestem pod ogromnym wrażeniem twojego idealnego ogrodu. Nie mam pojęcia jak ty to wszystko ogarniasz.
Gdzie kupujesz dalie? Chciałabym powiększyć swoją kolekcję i szukam dobrych namiarów.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
anabuko1 13:47, 28 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Gardener27 napisał(a)

Grudzień jeszcze się nie skończył ale największą frajdę sprawiły mi ciemierniki.



Uwielbiam też Święta które wciąż jeszcze trwają. Zdjęć już nie będę wklejał bo są parę stron do tyłu.

Nawet się nie spodziewałem ale udało mi się podsumować cały sezon. Gdyby nie to przeziębienie które mi się przyplątało pewnie nie miałbym na to czasu.

Jak sami widzicie, zawsze się coś ciekawego u mnie dzieje. Ogród jest tak zaprojektowany by cieszył cały rok, od stycznia aż do grudnia.

Dziękuję Wam że jesteście od lat ze mną. Różnie bywa z tym moim prowadzeniem wątku ale zawsze staram się być i wracam na forum z prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza że są tu moje ulubione ogrody.

Życzę Wam zimowego odpoczynku, zbierajcie siły na nowy sezon bo ten pewnie już w lutym wystartuje.

Pozdrawiam Przemek.


Piękne ciemierniki . I u mnie są odmiana kwitnie.
Twój ogród zawsze podziwiam.
Zawsze zadbany, kwitnący i ładnie udekorowany.
Pozdrawiam zimowo.
I życzę Dobrego Nowego 2020 Roku
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anpi 17:22, 28 gru 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Od kilku dni tu wchodzę i brak mi słów po prostu...jak można mieć tak wszędzie elegancko i czyściutko...? Tym bardziej że masz trochę tej powierzchni...! Twój warzywnik jest dla mnie wzorem do naśladowania Zasiałam nawet na próbę takie ścieżki trawiaste w swoim warzywniaku,ale w wydaniu mini,by sprawdzić ,czy na mojej piaszczystej ziemi w ogóle da się je utrzymać w kancikach i czy nie wyschną na wiór ,przy takiej suszy jaka ostatnio panuje.Zresztą mój warzywnik też jest mini.Może gdyby wstawała z kurami tak jak ty( pisałeś) ,to dałabym radę ogarnąć większy
Podziwiam też piękne,gustowne dekoracje,które dodają ogrodowi ozdobnemu tyle elegancji!,zawsze ciekawie obsadzone donice i jakość zdjęć,cudne ujęcia!
Pracuś z Ciebie niesamowity!!!Ogód to pokazuje ,ciesząc pięknem przez cały sezon,z przyjemnością obejrzałam podumowanie
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Johanka77 23:28, 28 gru 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No to wpadłam na grudniowe zdjęcia, a tu tylko klucz...
Hmmm...
To się nie godzi!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Nowa12 19:15, 29 gru 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nie mogę się powstrzymać żeby nie zapytać. Przemku, czy ty prezentowałeś gdzieś swój piękny ogród - w jakimś programie telewizyjnym, internecie, konkursie itp.?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
asiak 19:39, 29 gru 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Piękne podsumowanie sezonu
Ogród u Ciebie Przemku zawsze piękny. Kto tu zagląda, nigdy nie pożałuje
Uczta dla oczu Pozdrawiam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies