Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Mój profil

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój profil

margaret_ka 09:23, 18 maj 2014

Dołączył: 22 paź 2013
Posty: 6
Witam,

Mam spory problem. W październiku rejestrowałam sie na Ogrodowisku jako Margaret-ka, ale nie na swoim domowym komputerze. Gdy w domu próbowałam się zalogować nie było szans. Zależało mi, by coś napisać i zerejestrowałam się ponownie jako margaret_ka. Jeden i drugi login przyporządkowany jest pod tą samą skrzynkę pocztowa. I tak, gdy korzystam z tego komputera poza domem mogę logować się jako Margaret-ka (z dużej M), gdy w domu to tylko jako margaret-ka (z małej m). Tylko na dłuższą metę jest to uciążliwe, bo nie mogę sobie płynnie odczywtywać wiadomości. Najchętniej zrezygnowałabym z tego zakładanego w domu, z tego co teraz piszę. Ale co mam zrobić, by u mnie w domu można bylo zalogować się na konto zakładane poza domem. Dziwne to dla mnnie - tak jakby dany login podporządkowany był pod konkretny adres IT. Pomocy...
Przecież bedąc na innych forach loguję się z różnych komputerów i jest ok.
____________________
Ogród Margaret-ki
Gardenarium 09:30, 18 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To się kwalifikuje do pomocy admina, ja się nie znam. Daję linka, niech pomaga

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margaret_ka 10:14, 28 maj 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Dziękuję, admin rozwiązał problem.
____________________
Ogród Margaret-ki
majka07 14:17, 07 sie 2014

Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 4
witam-nie moge znalezc mojego wpisu w powitaniach czy moge prosic o pomoc?
____________________
majka
Gardenarium 19:05, 07 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kopiujesz swój nick, wklejasz w wyszukiwarkę i zaznaczasz "pokaż posty" tak cię znalazłam, ale wysatarczyło po prostu wejść na ostatnią stron Powitania i jesteś nie zniknęłaś

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2058-powitania-poznajemy-sie-i-przedstawiamy?page=51#post_7
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majka07 21:08, 07 sie 2014

Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 4
bardzo dziekuje-cos pokrecilam ze stronami
____________________
majka
21:38, 02 sty 2015
Danusiu dzięki za pomoc Tak to jest jak się nie ma konta i loguje przez FB
Mam nadzieję że będzie już wszystko OK.
Gardenarium 10:02, 03 sty 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Super że się udało.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies