Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwitnące skarpy

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwitnące skarpy

pawel_snopek 17:10, 14 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
AsiaK_Z napisał(a)

Ja cały czas trzymam kciuki
Ten psi ząb, całkiem ciekawa roślinka, aż musiałam wygoooooglać

Ten ząbek to taki mój eksperyment ale widać warto było podobnie jak szachownica kostkowa
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 22:09, 14 kwi 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
Grujecznik prześliczny

Chopcy , a Wy na pewno wiecie o czym marzycie??? Kto by ten hektar obrabiał ? w pojedynkę mowy nie ma nawet o połowie, nawet las potrzebuje opieki, nie mówiąc o łąceWiem co mówię, bo z własnego doświadczenia Z hektarem to nie taka prosta sprawa
Przemuś o wymuskanym i wychuchanym nawet byś nie marzył, a Ty przecież lubisz ład i porządek
Paweł może by w skały poszedł i tym sposobem jakoś wybrnął, bo natura sama się broni, ale ogród naturalny to też masa pracy......uważajcie z życzeniami , bo jeszcze się spełnią z zaskoczenia....tak jak u mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 16:12, 15 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Sylwia ja nigdy bym tak wielkiego ogrodu nie chciał no może Przemek jest zwolennikiem tak wielkich ogrodów Wiem że to jest orka jak nic, a i człowiek musi pracować plus człek musi ogarniać dom i inne sprawy. Co do naturalnego stylu w ogrodzie to pewnie bym poszedł w te kamienie lub zrobił bym typową łąkę z paroma drzewami tak troszkę jak w Angielskich ogrodach. Ja osobiście zawsze podziwiam twoje ogrodowe działania. Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
babka 16:22, 15 kwi 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Co to za pomponiki ??

pawel_snopek napisał(a)


Pierwiosnkowo

Pan grujecznik


Doczytałam, że schody będą kamykiem wysypane. Nie chciałam niczego sugerować ale własnie tylko kamyk mi tam pasuje

Kokoryczka będę mogła się podzielić jeśli zajdzie potrzeba
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
pawel_snopek 16:29, 15 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
To jest pierwiosnek ząbkowany schody będą wyglądały o niebo lepiej z kamieniem . Będę pamiętał o kokoryczy
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 21:07, 15 kwi 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
pawel_snopek napisał(a)
Sylwia ja nigdy bym tak wielkiego ogrodu nie chciał no może Przemek jest zwolennikiem tak wielkich ogrodów Wiem że to jest orka jak nic, a i człowiek musi pracować plus człek musi ogarniać dom i inne sprawy. Co do naturalnego stylu w ogrodzie to pewnie bym poszedł w te kamienie lub zrobił bym typową łąkę z paroma drzewami tak troszkę jak w Angielskich ogrodach. Ja osobiście zawsze podziwiam twoje ogrodowe działania. Pozdrawiam

To Syzyfowa robota jestCzasu dla Siebie zostaje....zero Ale satysfakcja też jest jak się coś do przodu popchnąć uda
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
pawel_snopek 14:34, 16 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
A więc już wklejam fotki u siebie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 14:39, 16 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 14:44, 16 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
pawel_snopek 14:49, 16 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies