Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Siedlisko na Podlasiu

Pokaż wątki Pokaż posty

Siedlisko na Podlasiu

yolka 21:15, 15 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jest ślicznie ja bym poczekała z dosadzaniem, nie będzie trzeba tego robić
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
grazyna_olsz... 14:44, 16 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Niby tez tak myślę ale na razie jest tam dosyć pusto
dzięki Jolu za opinię
grazyna_olsz... 17:48, 18 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Moja wiosna

bogumila 19:27, 18 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
grazyna_olszewska napisał(a)
Moja wiosna

Wiosna...bardzo pachnąca.Wsadź,po przekwitnięciu do ziemi...u mnie zakwitły ponownie po wysadzeniu w sierpniu i zapach był niesamowity...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
GorAna 20:13, 18 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
grazyna_olszewska napisał(a)
Proszę o radę
Dosadzić coś czy poczekac az podrośnie wszystko i zagęści się



Grażynko,jest pięknie..... latem wsadź jakieś begonie, dodadzą koloru.....a krzewy się rozrosną
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
grazyna_olsz... 20:38, 18 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
GorAna napisał(a)


Grażynko,jest pięknie..... latem wsadź jakieś begonie, dodadzą koloru.....a krzewy się rozrosną
Pozdrawiam




Aniu dzięki za podpowiedź ale jak dosadzić to wolałabym coś na stałe wiesz wpadam tam z doskoku i preferuję byliny niz jednoroczne bo nie mam jak sie nimi zajmować niestety a może by tak bordowe żurawki ????
grazyna_olsz... 20:43, 18 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
bogumila_bienko napisał(a)
Wiosna...bardzo pachnąca.Wsadź,po przekwitnięciu do ziemi...u mnie zakwitły ponownie po wysadzeniu w sierpniu i zapach był niesamowity...


Wiesz Bogusiu któregoś roku tak wsadziłam i faktycznie zakwitł późnym latem ale kwiat był marny i w następnym roku gdzies się stracil
W zeszłym roku zasuszyłam i wsadziłam do ziemi na jesieni na razie mąz nie może go zlokalizować
Ale na razie cieszę sie odrobiną wiosny w domu
zawitka 09:34, 19 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Grazka czy już lecieć do Sąsiadki po sadzonki sosenek czy poczekać Kiedy b.edziesz jechać na działkę ?????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
grazyna_olsz... 14:48, 19 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
zawitka napisał(a)
Grazka czy już lecieć do Sąsiadki po sadzeraz onki sosenek czy poczekać Kiedy b.edziesz jechać na działkę ?????


Halinko może być teraz zanim nie zaczna rosnąć a ja wsadzę do doniczek i tak przewiozę na docelowe miejsce i tak pewnie polatam z nimi szukając odpowiedniego miejsca
Fajnie że pamiętasz
bogumila 14:55, 19 mar 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
grazyna_olszewska napisał(a)


Wiesz Bogusiu któregoś roku tak wsadziłam i faktycznie zakwitł późnym latem ale kwiat był marny i w następnym roku gdzies się stracil
W zeszłym roku zasuszyłam i wsadziłam do ziemi na jesieni na razie mąz nie może go zlokalizować
Ale na razie cieszę sie odrobiną wiosny w domu
Może przesuszyłaś?Nie trzymałam w wodzie, tylko zadoniczkowałam i zaraz po przekwitnięciu wsadziłam do gruntu...gdzieś mam fotki,muszę poszukać.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies