Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy Ogród Geni

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy Ogród Geni

eugenia_stef... 08:47, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Dziękuję Danuto za pomoc teraz będę o tych 4 zdjęciach pamiętać .

Liliowce ciąg dalszy



Rhytm and Rhyme



Nonnday Dreams



Sundy Sandals

____________________
Kolorowy Ogród Geni
iwona0765 09:23, 07 lut 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Ślicznie u Ciebie , a zdradzisz z której strony Torunia jesteś? Tu wszyscy mówimy do siebie po imieniu , więc zwracam się tak i ja , ale mam nadzieję ,że nie uraziłam pozdrawiam , ja też jestem z okolic Torunia , ale takich dalszych okolic ...
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
eugenia_stef... 09:57, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Witaj Iwonko ,oczywiście że mówimy sobie po imieniu , ja mieszkam 1 km od granicy miasta , więc można powiedzieć na przedmieściu w stronę Olsztyna.

Następne liliowce








Coit Tower
____________________
Kolorowy Ogród Geni
GorAna 10:40, 07 lut 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Witaj Gieniu....ależ masz cudowności w swoim ogrodzie...dawno takich okazów nie widziałam, a i zdjęcia pierwsza klasa
pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
eugenia_stef... 11:06, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Witaj Aniu cieszę się że do mnie zajrzałaś , staram się robić dobre zdjęcia, choć nie zawsze to mi wychodzi do ogrodu wychodzę bez okularów a mam dość słaby wzrok .





zdjęcie zrobione w styczniu w Ustce

A na poprawę nastroju





____________________
Kolorowy Ogród Geni
monteverde 11:06, 07 lut 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
eugenia_stefanska napisał(a)
Ryszardzie odważyłam się , zobaczymy co będzie dalej .

Anno chyba inne też .

Iwono ostróżki nie przetrzymają tylko bardzo dużej burzy z okropnym deszczem i wiatrem ,też się połamią .

monteverde dziękuję ,na zebranie takiej ogromnej ilości roślin miałam około 30 lat, choć w ostatnich latach do mojego ogrodu przybyło najwięcej roślin , starszych się wyzbyłam.

Witaj Bartku zapraszam częściej .

Pokaz roślin z mojego ogrodu zacznę od ulubionych liliowców, irysów i storczyków ogrodowych



Spanish Fiesta



The Dark Side



Dixie Highway








Southwestern Memories






Gavin Petit



a czemu wyzbylaś się starszych jakie to byly roślinki?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
an_tre 11:18, 07 lut 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372
Pozdrawiam sąsiadeczkę i podziwiam wspaniałe zdjęcia wesołego i kolorowego ogrodu
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
eugenia_stef... 11:23, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
monteverde wyzbyłam się starszych odmian liliowców, irysów wydałam wszystkie dalie a miałam na poprzedniej działce mnóstwo .

Ogród jest mały a zależy mi na nowych odmianach liliowców i irysów, wszystko się nie pomieści , część posadziłam za płotem pod działką.

Aniu ale ja nie wiem gdzie mieszkasz?
____________________
Kolorowy Ogród Geni
przemekg 12:00, 07 lut 2014


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Geniu witam Ciebie bardzo serdecznie Ucieszyłem się że w wątkach tematycznych pojawiły się zdjęcia roślin z Twoich niesamowitych kolekcji.
A teraz już jest i wątek. Na pewno znajdziesz tutaj wiele inspiracji, może nowe spojrzenie na ogród i pomysły jak zrobić aby te nietuzinkowe kolekcje liliowców irysów ostróżek lilii i wszystkiego innego prezentowały się jeszcze lepiej.

Na pewno nie jedna osoba pod wpływem Twoich zdjęć zostanie zauroczona bogactwem gatunków i odmian wspomianych wyżej roślin i zacznie poszukiwac najładniejszych.
Tak jak ja dawno temu dzięki Tobie odkryłem liliowce, irysy, zimujace chryzantemy i wiele innych roślin.
____________________
U Przemka w ogrodzie
an_tre 12:07, 07 lut 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372
eugenia_stefanska napisał(a)


Aniu ale ja nie wiem gdzie mieszkasz?

przeczytaj wiadomość na pw
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies