Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy Ogród Geni

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy Ogród Geni

Kondzio 15:00, 07 lut 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Obłęd w ciapki powiem szczerze ze boje sie moich zakupów na wiosnę hi hi hi i jak byś mogła mi napisać na pw gdzie kupujesz takie ślicznotki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
eugenia_stef... 15:10, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
ZbigniewG napisał(a)
Genia trzecie zdjęcie było znajome a następne już to już wiadomo nomalniegamoń ze mnie nie popatrzyłem na tytuł
mam zaległości bo wnuk okupował kompa


Zbyszku musisz kupić nowego kompa tylko dla siebie witaj najważniejsze że już wszystko wiadomo dawno nie byłeś z żoną w moim ogrodzie od tamtej pory dużo się zmieniło chyba sam zauważyłeś

Kondziu zapytaj na p.w ja odpiszę bo nie wiem jak mam pierwsza napisać .














____________________
Kolorowy Ogród Geni
Agania 15:29, 07 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj, ekspolozja kwiatów u Ciebie, liliowce też kocham ja chętnie też poznam twoje źródło dostaw liliowców

pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
jagoda99 15:32, 07 lut 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Pozdrawiam
Piekne te liliowce
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
iwonaal 16:06, 07 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ile Ty masz gatunków? Ja tylko 5, w tym 2 dopiero zakupione
____________________
Zakochana w ogrodach
przemekg 16:30, 07 lut 2014


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Kondzio napisał(a)
Obłęd w ciapki powiem szczerze ze boje sie moich zakupów na wiosnę hi hi hi i jak byś mogła mi napisać na pw gdzie kupujesz takie ślicznotki


O wiosnę to już nie ma się co bać, bo wtedy to juz dawno nie bedzie dostępnych liliowcowych ślicznotek, oferty się juz pojawiły jakiś czas temu.
Gdy sobie robiłem listę w ubiegłym tygodniu, a zamówienie robiłem w tym to już ze smutkiem stwierdziłem ze kilka odmian jest już niedostępnych.
Na szczęście jeszcze udało mi się wybrać tuzin odmian - tylko czemu to wszystko takie drogie
____________________
U Przemka w ogrodzie
iwona0765 16:59, 07 lut 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
przemekg napisał(a)


O wiosnę to już nie ma się co bać, bo wtedy to juz dawno nie bedzie dostępnych liliowcowych ślicznotek, oferty się juz pojawiły jakiś czas temu.
Gdy sobie robiłem listę w ubiegłym tygodniu, a zamówienie robiłem w tym to już ze smutkiem stwierdziłem ze kilka odmian jest już niedostępnych.
Na szczęście jeszcze udało mi się wybrać tuzin odmian - tylko czemu to wszystko takie drogie
A możesz zdradzić czy kupujesz w szkółkach czy może przez neta?Piękne te liliowce ja mam dwa i to " zdobyczne" ale pewnością skusze się na choćby jeszcze jedną (?) odmianę , pozdrawiam !
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
iwona0765 17:22, 07 lut 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
przemekg dziękuję za wiadomość na priv
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
eugenia_stef... 21:31, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Agato Jagodo Iwono liliowce mam z różnych źródeł na tym kończę prezentacje liliowców

Teraz czas na irysy







____________________
Kolorowy Ogród Geni
elzbieta_g 21:48, 07 lut 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
obłędny kolory liliowców a teraz irysy ...oj tęskno nam do wiosny
niesamowitą masz kolekcję roślin
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies