Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy Ogród Geni

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy Ogród Geni

bogumila 12:15, 07 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...ogród pełen cudownych kwiatów...pozdrawiam serdecznie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Kondzio 12:21, 07 lut 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Liliowcow sliczne zakochalem sie w nich w tamtym roku i je zbieram ale takich cudowności nie mam jeszcze slicznosci hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
eugenia_stef... 12:32, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
przemekg napisał(a)
Geniu witam Ciebie bardzo serdecznie Ucieszyłem się że w wątkach tematycznych pojawiły się zdjęcia roślin z Twoich niesamowitych kolekcji.
A teraz już jest i wątek. Na pewno znajdziesz tutaj wiele inspiracji, może nowe spojrzenie na ogród i pomysły jak zrobić aby te nietuzinkowe kolekcje liliowców irysów ostróżek lilii i wszystkiego innego prezentowały się jeszcze lepiej.

Na pewno nie jedna osoba pod wpływem Twoich zdjęć zostanie zauroczona bogactwem gatunków i odmian wspomianych wyżej roślin i zacznie poszukiwac najładniejszych.
Tak jak ja dawno temu dzięki Tobie odkryłem liliowce, irysy, zimujace chryzantemy i wiele innych roślin.


Witaj Przemku dziękuję serdeczne przywitanie

Wierzę w to że na tym forum znajdę wiele inspiracji aby mój ogród stał się ciekawszy mam też nadzieję że i mój ogród będzie inspiracją dla innych

Bogumiłko witam Cię

____________________
Kolorowy Ogród Geni
Magdalenka 12:36, 07 lut 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Witaj Gieniu. Pięknie i kolorowo u Ciebie. Podobają mi się Twoje ostróżki i lilie, są CUDNE.
Dostałam dziś 12 wielkich cebul lilii z Holandii, nie mam pojęcia jaka to odmiana, będę musiała zaczekać jak zakwitną.
Pozdrawiam
____________________
Magda Na Francuskiej
eugenia_stef... 12:40, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Kondzio napisał(a)
Liliowcow sliczne zakochalem sie w nich w tamtym roku i je zbieram ale takich cudowności nie mam jeszcze slicznosci hi hi


Kondzio moje pierwsze liliowce mam pewnie z 15 lat a może nawet dłużej w ostatnich latach bywając na forach ogrodowych poznałam nowe odmiany no i wpadłam po same uszy

teraz dla Ciebie kila moich starszych liliowców







____________________
Kolorowy Ogród Geni
an_tre 12:44, 07 lut 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Masz wspaniałą kolekcję liliowców ja dopiera zaczynam z nimi przygodę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
eugenia_stef... 12:45, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Dalszy ciąg starszych liliowców









____________________
Kolorowy Ogród Geni
iwona0765 12:46, 07 lut 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
No to mamy do siebie jakieś 60 km ja mieszkam niedaleko Brodnicy , liliowce cudaśnie piękne też mi się podobają , ja w ogóle kocham wszystkie roślinki , a tu na forum Ogrodowiska jestem co dziennie i podziwiam Wasze piękne ogrody pozdrawiam , p.s. ogród piękny ,będę odwiedzać
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
eugenia_stef... 12:51, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Dziękuję Anno to są starsze odmiany przesadziłam je pod działkę żeby robić miejsca na nowe odmiany










Witaj Iwono przez Brodnicę przejeżdżam do domu rodzinnego .

____________________
Kolorowy Ogród Geni
eugenia_stef... 12:54, 07 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Magdalenka napisał(a)
Witaj Gieniu. Pięknie i kolorowo u Ciebie. Podobają mi się Twoje ostróżki i lilie, są CUDNE.
Dostałam dziś 12 wielkich cebul lilii z Holandii, nie mam pojęcia jaka to odmiana, będę musiała zaczekać jak zakwitną.
Pozdrawiam


Witaj Magdalenko przepraszam ale przeoczyłam Twój post

sama jestem ciekawa jak Ci te lilie zakwitną








____________________
Kolorowy Ogród Geni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies