Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy Ogród Geni

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy Ogród Geni

eugenia_stef... 08:51, 09 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
yolka napisał(a)
Witaj. Ja też jestem z okolicy . Masz cudoooooowne kwiaty. Jestem miłośniczką ostrózek i liliowców. Tych pierwszych mam tylko 1, a drugich tylko 5 ): . Daj znać jak będziesz coś wyrzucać


Jolu tego czego nie chciałam to chyba już się wyzbyłam ostatnie roślinki wywiozłam na spotkania w zeszłym roku choć mam coś pod działką a mają robić kanalizacje wiec może będę musiała wykopać jeszcze tam rosną przede wszystkim irysy



Teraz irysy japońskie ensata










Dziś wyszłam na chwilkę do ogrodu i zobaczyłam jak pięknie kwitną ciemierniki jak naładuję baterie do aparatu to zrobię zdjęcia
____________________
Kolorowy Ogród Geni
yolka 09:51, 09 lut 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
eugenia_stefanska napisał(a)


Jolu tego czego nie chciałam to chyba już się wyzbyłam ostatnie roślinki wywiozłam na spotkania w zeszłym roku choć mam coś pod działką a mają robić kanalizacje wiec może będę musiała wykopać jeszcze tam rosną przede wszystkim irysy
Dziś wyszłam na chwilkę do ogrodu i zobaczyłam jak pięknie kwitną ciemierniki jak naładuję baterie do aparatu to zrobię zdjęcia

To pamietaj proszę. Kolory irysów zachwycające. Miłej niedzieli, pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
eugenia_stef... 09:56, 09 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Jolu edytuj swój post i usuń zdjęcia nie potrzebnie są cytowane jak przed chwilka były przeze mnie pokazane, proszę sama bym to zrobiła ale nie mam opcji edytuj przy Twoim poście

Kochana będę pamiętać ale będziesz musiała sama przyjechać
____________________
Kolorowy Ogród Geni
yolka 10:01, 09 lut 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
eugenia_stefanska napisał(a)
Jolu edytuj swój post i usuń zdjęcia nie potrzebnie są cytowane jak przed chwilka były przeze mnie pokazane, proszę sama bym to zrobiła ale nie mam opcji edytuj przy Twoim poście

Kochana będę pamiętać ale będziesz musiała sama przyjechać

Edycje wykonano. Gieniu, oczywiscie, że przybiegnę, pomyśl czym mogłabym sie zrewanżować, choć narazie mój ogródek ubogi.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ivvvona 10:31, 09 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Zaglądam i podziwiam. Pozdrawiam niedzielnie
____________________
W ogródku Iwony
eugenia_stef... 11:05, 09 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Iwonko

Dziękuję Jolu a odwdzięczaniem nie przejmuj się, na pewno nie ma tam wszystkich irysów, może znajdę zdjęcie z pod działki

Znalazłam zdjęcia z pod działki



____________________
Kolorowy Ogród Geni
eugenia_stef... 13:29, 09 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Kochani zdjęcia z przed chwili nie wytrzymałam i musiałam iść z komórką do ogrodu





wychodzą z ziemi też miłki amurskie ale poczekam troszkę aż będzie widać kolor miłka
____________________
Kolorowy Ogród Geni
kitek81 15:12, 09 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
wow, ale masz już wiosnę

ja mieszkam w Ciechocinku
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
eugenia_stef... 15:26, 09 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Kasiu tak ogólnie to w ogrodzie nie widać tej wiosny trzeba się schylić i szukać

Ciechocinek to najwyżej pół godziny samochodem do mnie

____________________
Kolorowy Ogród Geni
Sebek 15:51, 09 lut 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Siedzę z rozdziawioną buzią i wzdycham - ale masz cudeńka w ogrodzie - niektóre widzę po raz pierwszy, zwłaszcza irysy - że o storczykach nie wspomnę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies