Gdzie jesteś » Forum » Powitania » witam ogrodowisko :)

Pokaż wątki Pokaż posty

witam ogrodowisko :)

marta_d 13:32, 07 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Witam wszystkich pasjonatów ogrodnictwa! Obserwuje forum już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam do was dołączyć, dzielić się uwagami i chłonąć wiedzę od bardziej doświadczonych z tematyką ogrodów oraz uprawą roślin mam styczność właściwie od najmłodszych lat, dzięki mojej mamie oraz babci, ale tak naprawdę odkryłam że kocham pracę w ogrodzie stosunkowo niedawno. Mam nadzieję, że znajdę kilka wolnych chwil, żeby pokazać wam drodzy forumowicze roślinki pielęgnowane przeze mnie Do zobaczenia!
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardenarium 13:43, 07 lut 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Do zobaczenia niebawem. czekamy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
marta_d 22:18, 15 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
ani Danusiu! Dlaczego mój podpis i link nie wyświetla sie na zielono jak u wszystkich ? muszę aktywować podpis, ale jak to zrobić?? Proszę o pomoc
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
iwona0765 08:55, 16 lut 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Witaj Marto , pokazuj swoje roślinki i ogród .Tak tu na pewno znajdziesz fachowe porady i artykuły na każdy interesujący Cię temat a i indywidualne pytania nie pozostają bez echa , wszyscy tu chętnie sobie pomagają i próbują pomagać w każdej kwestii, ja od kąt tu jestem to praktycznie codziennie odwiedzam czyjś ogród i czytam artykuły pisane przez Gospodynię Ogrodowiska , także do miłego zobaczenia , odwiedzę Cię jak założysz watek i wkleisz fotki , pozdrawiam
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Monika1202 21:52, 15 mar 2014


Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 151
Witam Marto
____________________
Monika, Wiejski Ogród Moniki , Cienista rabata , Glorioza Rotszylda ,
kami_la 23:35, 16 mar 2014


Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 12
witam wszystkich, pozdrawiam
____________________
anex 00:09, 18 mar 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 44
Witaj
O, skoro tak, to masz doświadczenie Bedę się zwracać o pomoc jeśli pozwolisz

Dobranoc
____________________
Ania
marta_d 10:06, 18 mar 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
anex napisał(a)
Witaj
O, skoro tak, to masz doświadczenie Bedę się zwracać o pomoc jeśli pozwolisz

Dobranoc


Pewnie moja wiedza nie jest taak ogromna, ale ciągle się uczę, dużo czytam i już sporo wiem na zgłebianie wiedzy ogrodniczej, życia mi nie starczy ;p
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Toja 14:24, 18 mar 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
Witam wszystkich, od dawna nosiłam się z zamiarem napisania. Pani Danusiu gratuluje cudownej strony.
____________________
Paulina Zakamarek
reniutek 19:05, 05 kwi 2014

Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 48
Witam,
Już od dawna myślałam o zaglądnięciu na portal ogrodniczy, aż wreszcie stało się. Jesten nowa, a ogród dopiero zakładam. Liczę na życzliwe rady. Podjęłam się realizacji ogrodu japońskiego. Czy ktoś z Was jest szczęśliwym posiadaczem takiego ogrodu? Reniutek
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies