Gdzie jesteś » Forum » Wizytówki naszych ogrodów » Wizytówka - Ogród mojej Mamy

Pokaż wątki Pokaż posty

Wizytówka - Ogród mojej Mamy

megabasia 22:36, 16 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Zastanawiałam się, gdzie i w jakiej formie wkleić te zdjęcia.... Może tu będzie dobrze....
Ten ogród już nie istnieje - przynajmniej w takiej postaci. Był chlubą i pasją mojej Mamy. Jej radością i całym życiem.Miejscem, w którym spędzała każdą wolną chwilę. Po Jej odejściu jest systematycznie .... jakby to napisać? Upraszczany. Przycinany, ograniczany, tak, by jego pielęgnacja zajmowała jak najmniej czasu. Ja jestem daleko, Tata i siostra nie mają czasu, możliwości i takich umiejętności, jakie miała Mama. A i tak każdy krzaczek przypomina nam Ją....
Przeglądałam ostatnio zdjęcia w komputerze Taty i wynalazłam te. Chciałam podzielić się nimi z Wami, chciałam, by Ogród Mojej Mamy przetrwał - chociażby w takiej formie.






























Droga wzdłuż ogrodzenia :



I główna Twórczyni ogrodu :







I dwie foty z jesieni. Okresowo metalowe "ozdobne" ogrodzenia były potrzebne, by nauczyć młode psy chodzenia właściwymi ścieżkami :






W lecie zrobię kilka fotek ogrodu dla porównania. Nadal jest ładnie, choć .... inaczej....
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 20:15, 18 lut 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
I kolejna miłość mojej Mamy - storczyki:













____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 23:05, 02 sie 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
Ogród dzisiaj. Dopiero przeglądając fotki zauważam, jak bardzo się zmienił...
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
megabasia 23:07, 02 sie 2014

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 326
____________________
Miniary Megabasi oraz Wizytówka - Ogród mojej Mamy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies