Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Dzień dobry bardzo :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Dzień dobry bardzo :)

anex 10:08, 26 lut 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 44
Zorientowałam się właśnie, że lada chwila stuknie rok okąd pasjami zaczytuję się w ogrodowisku...
Podziwiam Wasze piękne ogrody, podziwiam trud w nie włożony, zapał, wielką pasję, miłość do roślin, a także i zwierząt oraz Waszą wielką wobec siebie serdeczność
Jednym słowem, często zarywając noce całe, nie mogę wprost wyjść z Waszych przepięknych ogrodów.
Ponieważ nie wypada tak tylko "po kryjomu', najwyższa pora przywitać się z wszystkimi Użytkownikami i osobą, która nadała początek temu zaczarowanemu miejscu w Internecie, Szefową ogrodowiska
- dzień dobry wszystkim
O mnie: mam na imię Ania, jestem od niedawna posiadaczką wymarzonego domu na wsi oraz wyśnionej, 25 ar działki...na której to niestety nie rośnie jeszcze nic... I jeśli już zdarza mi się nie wędrować w nocy po Waszych Ogrodach - kipiących kwiatami i zielenią, nawet burą zimą wyglądających przeuroczo - to wtedy widok mojego księżycowego pola, spędza mi sen z powiek...
I tak oto od roku niemal nie sypiam, przez Was tylko kombinuję i układam plany odnośnie własnego, pięknego ogrodu. I pomyśleć, że pierwotnie miało to być duże podwórko otoczone "jakimś" żywopłotem, gdzie dziecko i pies będą hasać do woli - wybieg taki, dla moich oszołomów

Pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzień
Ania
____________________
Ania
GorAna 11:22, 26 lut 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witaj imienniczko....tak masz rację Ogrodowisko spędza czas z powiek....życzę Ci owocnej pracy nad planowaniem i zakładaniem wymarzonego ogrodu
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
marta_d 11:29, 26 lut 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
witamy
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Ania74 12:23, 26 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witaj kolejna Aniu
U mnie było podobnie. Zagospodarować jako tako, żeby nie straszyło, ale... apetyt rośnie w miarę jedzenia
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Tarnina 18:20, 26 lut 2014


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Witam cię... już się nie mogę doczekać jak założysz wątek i wrzucisz zdjęcia ogrodu i twojej wioski... Wieś to jest to...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
Kasik 18:31, 26 lut 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
witaj Aniu.
25 arów- jest co obrabiać i planować.

Coraz więcej osób z lubuskiego. Super. Czekamy na zdjęcia.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
dajana 19:01, 26 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dzisiaj już drugi raz mam przyjemność cię powitać Pierwszy na moim wątku i teraz. Zdecydowałaś sie dołączyć do nas? wspaniale bo jak już zauważyłaś nie sposób się tu nudzić Nie ty jedna nie śpisz po nocach naładowana pięknem cudzych ogrodów .25 arów? o matko ale będziesz miała ogród! Witam cię i ja bardzo ,bardzo radośnie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
anex 22:39, 26 lut 2014


Dołączył: 03 lip 2013
Posty: 44
Dziewczyny, dziękuję bardzo za tak miłe powitanie.

Tak, zauważyłam, że Ań na ogrodowisku dostatek.

Własny wątek założę, a jakże - wszak bez wiedzy ogrodowiskowej, Waszych sugestii, wskazówek, porad nie dam rady, kompletnym laikiem w tej kwestii jestem, a nie chcę krzywdzić ziemi, którą pokochałam od pierwszego spojrzenia. Ani roślin, bo już błędów zdążyłam nawalić i niestety nieco roślin właśnie przy tym poniszczyć.



____________________
Ania
Mathildis 18:40, 28 lut 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
anex napisał(a)
Dziewczyny, dziękuję bardzo za tak miłe powitanie.

Tak, zauważyłam, że Ań na ogrodowisku dostatek.

Własny wątek założę, a jakże - wszak bez wiedzy ogrodowiskowej, Waszych sugestii, wskazówek, porad nie dam rady, kompletnym laikiem w tej kwestii jestem, a nie chcę krzywdzić ziemi, którą pokochałam od pierwszego spojrzenia. Ani roślin, bo już błędów zdążyłam nawalić i niestety nieco roślin właśnie przy tym poniszczyć.





Miło, że po roku podglądania w końcu postanowiłaś do nas dołączyć.....
I skoro jest jak piszesz to masz dłuższy staż na ogrodowisku niż ja. Ja sie zapisałam jak tylko tę stronę znalazłam
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
adam9112 06:47, 10 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2014
Posty: 3
Witam Serdecznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies