Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moja rabata bez pomysłu:(

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja rabata bez pomysłu:(

atena13 19:52, 09 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witam,mam rabatkę którą chciałabym zmienić,bo wydaje mi się niezbyt ciekawa.Są na niej posadzone róże ,bo bardzo je lubię ale nie sądze terza że posadziłm je w dobrym miejscu.



.Rabata z każdej strony jest widoczna, a posadzone zbyt blisko ścieżki róże są chyba za wysokie.Nie wiem co poprzesadzać lub co dosadzić żeby było ok.Kilka lat tak ciągle tam zmieniam i teraz wygląda ona tak :



obecnie na rabatce są:róże - okryte jeszcze,bukszpan ,zywotnik Nana chyba jakoś tak ,świerk kulisty,modrzew na pniu ,berberys,pięciornik ,trzmielina ,forsycja,a oprócz tego wrzosy ,krokusy,prymule tulipany,irysy,hosty -teraz ich nie widać ale są przy tej obwódce z dachówek.Jeśli byłoby to możliwe to chciałabym żeby róze nadal tam były tylko może bardziej na środku jak myślicie?,bo pięknie kwitły,a także te iglaki chociaż ich to chyba się już nie da przesadzić bo za stare.Starałam się pokazać ją z każdej strony abyście mieli lepszy widok.



Proszę pomóżcieAha dodam,że mam właśnie kupione 4 hosty co prawda kazda inna,miskant maleparthus, miskant zebrinus i rozplenicę może cos z tego by się nadało?



A te dachówki to po to,bo jest róznica poziomów i ta tabata też jest z ukosa ale tam nie bardzo da się dosypać ziemi ,bo jest za niski murek.
____________________
atena - Mój ogródeczek
Gardenarium 08:45, 10 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Między zdjęciami a tekstem klikaj ENTER, tutaj poprawiłam, bo tekst włazi w zdjęcia i jest nieczytelne.
Do jednego wpisu użyj max 4 zdjęcia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
atena13 13:50, 10 mar 2014


Dołączył: 02 mar 2014
Posty: 123
Witam serdecznie Pani Danusiu i od razu przepraszam za ten bałagan,którego narobiłam.Postaram się na przyszłość,trochę na razie kulawo mi wychodziale dopiero się uczę.
____________________
atena - Mój ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies