Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam Was wszystkich

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam Was wszystkich

Handyman 23:22, 23 mar 2014

Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 2
Witam

Od dłuższego czasu szukałem działki rekreacyjnej i w końcu się udało. Działka jest jednak zaniedbana, bo miała ją osoba która choruje i nie miała siły żeby cokolwiek przy niej robić.
Ja osobiście z ogrodnictwem nie miałem zbyt wiele do czynienia, ale mam nadzieje że z Waszą pomocą uda mi się dać jej nowe życie


Pozdrawiam
Michał
____________________
Tess 09:29, 24 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12097
Witaj, Michale
Gdzie masz tę działkę (nie musi być bardzo dokładnie)?
Pewnie, że pomożemy.
Na pewno Ci soię uda stworzyć piękne miejsce.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
madzielena 12:14, 24 mar 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Witam kolejnego działkowca Pozdrawiam i czekam na zdjęć i więcej szczegółów
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Handyman 21:08, 09 kwi 2014

Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 2
Działeczkę mam pod Toruniem. Co do fotek to jeszcze troszkę... najpierw postaram się ją uporządkować po zimie i po poprzednich właścicielach
____________________
iwona0765 07:25, 12 kwi 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Witaj
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Roberto 23:12, 28 kwi 2014


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Również witam
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
PaUla 13:39, 29 kwi 2014


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 1
Wiatam wszystkich serdecznie))
Mam na imię Urszula, mieszkam w Mikołajkach i jestem szczęśliwą posiadaczką własnego ogrodu..Miasteczka, w którym mieszkam od 33 lat, chyba nie muszę reklamowąć, bo jak sądzę wszyscy albo o nim słyszeli, albo osobiście poznali...Okoliczne lasy, pola i łąki są nie mniej cudowne, niż same Mikołajki, a nawet powiedziałabym, że dużo piękniejsze...Te okolice to nasz jeden, wielki, cudowny OGRÓD położony nad wielkimi jeziorami...Pozdrawiam, życzę dużo słńca na najbliższe dni i do "usłyszenia"na forum...PaUla
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies