Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ustronie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ustronie

grazynadoman... 20:58, 13 cze 2022


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
____________________
Moje ustronie
basia3012 15:20, 17 sie 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Grażynko, witam się u Ciebie. Obejrzałam Twój ogród, jest dojrzały i piękny. Dużo w nim drzew i krzewów. Lubię takie ogrody. Też mam śliwy z bordowymi listkami, powojniki, perukowce i inne rośliny, które znalazłam u Ciebie. Widziałam również olbrzymiego rododendrona, piękny jest. Ja dopiero w tym roku rozpoczęłam moją przygodę z nimi. Zobaczę jak mi pójdzie
Twoje wnuki są w podobnym wieku co moje. I ja też opiekuję się na co dzień wnuczką. Od września idzie do przedszkola więc będę miała więcej czasu na wypoczynek i ogród.
Pozdrawiam ciepło.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
grazynadoman... 18:59, 11 lut 2023


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Basiu witam Cie serdecznie. 0statnio bardzo rzadko zaglądam do 0grodowiska nie wiem dlaczego. Dzis posiedziałam dłużej pogladałam ogrody innych, sa piekne. Moj ogrod od smierci męża stracił na urodzie. Młodzi niestety nie maja czasu go dopieszczać a mi brakuje sił.




widok z okna z sypialni.
Zajmuje sie wnukami to znaczy wnusia juz jest na tyle duże że jest samodzielna ale Kajtuś pierwszoklasista potrzebuje odprowadzenia do szkoły,bo jeszcze sam nie może chodzić.Ma lekcje na 11.55 i szkoda mi go aby siedział w małej świetlicy od 7.00 a potem po lekcjach do 16.00.
Pozdrawiam wszystkich zagladajacych do mojego ogrodu
____________________
Moje ustronie
grazynadoman... 18:11, 20 sie 2023


Dołączył: 06 mar 2011
Posty: 389
Witajcie i znów minęło sporo czasu od mojej ostatniej bytności w 0grodowisku.
W tym roku duzo sie dzieje, wyburzenie domku gospodarczego, wycinka zmarznietych w zimie drzew i krzewów. Choruje i nie mam sił aby pracowac w ogrodzie. Młodzi zajęci swoim życiem, dziećmi i firmą więc trudno wymagac aby poświecali ogrodowi tyle czasu co my z mężem kiedyś.

Perukowiec już znacznie wiekszy






moja wnusia idzie teraz do 6 klasy wnuczek do 2









____________________
Moje ustronie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies