Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Nożyce szpalerowe ręczne i mechaniczne do cięcia

Pokaż wątki Pokaż posty

Nożyce szpalerowe ręczne i mechaniczne do cięcia

KasiaBawaria 10:21, 30 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Nie chce wypozyczac bo u siebie tne, jak mam chwilke czasu. A z tym czasem obecnie to niestety kiepsko. I nie dam rady pol dnia ciac, reka chora. Wole tak po troche co jakis czas.To chyba zdecyduje sie na akumulatorowa stihla.
____________________
Zapraszam na kawe
Martka 19:19, 08 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Poszukuję dobrego narzędzia do cięcia, którego będzie przybywało. Mam szpaler 27m świerków serbskich, wysokość 2,5m, ok. 20 m żywopłotu z cisa plus kilka kostek z tegoż, a na wiosnę do ścięcia 17 metrów miskantów. Co radzicie? Ręcznymi nożycami już jest ciężko wszystko ogarnąć, szczególnie z miskantami dużo pracy.
Kabel odpada. Pozostają do wyboru nożyce elektryczne lub spalinowe. Które będą trwalsze? Wydajniejsze? Posłużą wiele sezonów, a nie pół? Jaka moc i wielkość, jakie opcje? Dobrze, by były lekkie i miały wysięgnik. Ależ mam te wymagania...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies