Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 14:10, 19 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)

mam nadzieje, ze sie wtedy spotkamy
widze nowych mieszkancow ile macie teraz kurek i kaczek? zrobiliscie jakies dodatkowe zabezpieczenia?
My nasze przepiorki umiescilismy w piekarniku a czesc w zamrazalce. Na wiosne beda nowe, mlodsze.

Powiększyliśmy wolierę o 5 m dł i 3 m szerokości, daliśmy siatkę na dno woliery co widać na zdjęciu Mamy teraz osiem kur, koguta i parę kaczek My nie jemy mięsa, więc jak nie zje je jakieś stworzenie to mają dożywocie No to miałaś roboty
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 14:20, 19 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mirka napisał(a)
Konrad jak zawsze zachwycona jestem twoim ogrodem.Astry królują teraz☺Powiedz mi co masz pod sosnami posadzone , masz tam nawadnianie czy roślinki sobie tam radzą ☺
Dzięki Sosen mam cztery i wszystkie na bylinówce nie mam tam nawadniania rośliny mają sobie same radzić. Nawadnianie mam rozłożone tylko w pierwszej części ogrodu, ale go nie używamy. Podlewamy ogród wężem tylko wtedy kiedy są duże temperatury. Staram się dużo ściółkować, przez co utrzymuje się wilgoć w podłożu a woda tak nie paruje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
sylwia_slomc... 14:22, 19 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82140
Takimi fotkami to Ty mnie możesz zanudzać do woli, jest cudnie i tak bogato w kolory. Niesamowite jak Wam drzewa urosły przez te dwa lata kiedy byłam ogród bogaty w formy, faktury, kolor, florę i faunę, robi niezwykle naturalne wrażenie. Podejrzewam bogactwo ptaków przez cały rok. Nowi mieszkańcy jak widzę zadomowieni już , woliera ogromna, gdzie by im było lepiej jak u Was
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 14:26, 19 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja roboty nie mialam, moj Emus wszystko zrobil i nawet do piekarnika wlozyl odpowiedno przyprawione i wypchane (knedlem) ja tylko przewrocilam do gory nogami tuz przed zakonczeniem pieczenia
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kondzio 14:33, 19 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
sylwia_slomczewska napisał(a)
Takimi fotkami to Ty mnie możesz zanudzać do woli, jest cudnie i tak bogato w kolory. Niesamowite jak Wam drzewa urosły przez te dwa lata kiedy byłam ogród bogaty w formy, faktury, kolor, florę i faunę, robi niezwykle naturalne wrażenie. Podejrzewam bogactwo ptaków przez cały rok. Nowi mieszkańcy jak widzę zadomowieni już , woliera ogromna, gdzie by im było lepiej jak u Was
Musicie powtórzyć odwiedziny hi hi hi Staramy się by wszystkim mieszkańcom było dobrzenie nie tylko udomowionym hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 14:35, 19 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)
ja roboty nie mialam, moj Emus wszystko zrobil i nawet do piekarnika wlozyl odpowiedno przyprawione i wypchane (knedlem) ja tylko przewrocilam do gory nogami tuz przed zakonczeniem pieczenia
Za dobrze masz z tym Emusiem, ale tam ja tak samo mam hi hi hi umiemy się ustawić hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Pszczelarnia 15:02, 19 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kondzio napisał(a)
Witam wszystkich, dawno nie wstawiałem fotek i was nie zanudzałem nimi
Wstawię kilka z soboty i z niedzieli



Możesz mnie jeszcze zanudzać. Zwłaszcza astrami.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basilikum 15:11, 19 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kondzio napisał(a)
Za dobrze masz z tym Emusiem, ale tam ja tak samo mam hi hi hi umiemy się ustawić hi hi hi

dzis z nie bedzie tak dobrze, robimy zeznanie podatkowe i bedzie krzyczal nie cierpimy tego oboje i zawsze idzie na noze ale jutro bede w raju
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mirka 15:21, 19 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kondzio napisał(a)
Dzięki Sosen mam cztery i wszystkie na bylinówce nie mam tam nawadniania rośliny mają sobie same radzić. Nawadnianie mam rozłożone tylko w pierwszej części ogrodu, ale go nie używamy. Podlewamy ogród wężem tylko wtedy kiedy są duże temperatury. Staram się dużo ściółkować, przez co utrzymuje się wilgoć w podłożu a woda tak nie paruje
No widzisz napisałam sosny a chodziło mi o brzozy.Wykombinowałam sobie obsadzenie jednej strony działki brzozami i sosnami na przemian(już rosną 3 lata)i teraz tak się zastanawiam co tam posadzić jakieś pomysły
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kondzio 15:24, 19 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)

dzis z nie bedzie tak dobrze, robimy zeznanie podatkowe i bedzie krzyczal nie cierpimy tego oboje i zawsze idzie na noze ale jutro bede w raju
hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies