Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nadzieja na piękny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadzieja na piękny ogród

Agatan24 18:39, 10 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Witam wszystkich odwiedzających

Uwielbiam pracować w ogrodzie i grzebać w ziemi ale to dopiero moje początki i stale się uczę.
Chciałabym żeby mój ogród był już duży i piękny ale do tego trzeba dużo cierpliwości a ja z natury jestem bardzo niecierpliwa i to jest duża szkoła dla mnie.
Najbardziej jestem dumna ze skarpy przy tarasie dzisiaj wygląda już fajnie bo roślinki ładnie urosły postaram się jutro zrobić zdjęcia bo jest parę zmian, przede wszystkim jest wstępnie zagospodarowany przód domu.

Kupiłam też dzisiaj 2 róże (czerwoną i różową), 3 rodzaje floksów wiechowatych i piwonie różową i myślę gdzie by je tu umieścić, może mi coś podpowiecie?


Rok 2013


[/img]
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Moniika 07:48, 11 kwi 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Agato , masz tyle fajnego miejsca że nie powinno być problemu z posadzeniem zakupów widać ze masz tez sporo słonecznych miejsc, gdzie byś ni zdecydowała sie je wsadzić będzie fajnie, może róże blisko sobie i zrobić taka rabatka różana ? A
Co Ci sie pnie po płocie na przedostatnim zdjęciu ?
Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Moniika 07:49, 11 kwi 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Nie na przedostatnim a na trzecim od końca
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Agatan24 20:55, 11 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Moniika napisał(a)
Nie na przedostatnim a na trzecim od końca


Witam Cię Moniiko
Na płocie pnie się zwyczajny winobluszcz szkoda tylko że na zimę gubi liście i dzisiaj o tej porze nie wygląda tak ładnie.

A co do róż to też właśnie myślałam żeby je posadzić obok siebie i myślałam o miejscu gdzieś przy huśtawce.
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Luckaa 21:22, 11 kwi 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Hej masz już piękny kawałek ziemi, jest gdzie odpocząc
____________________
Lucyna
Agatan24 21:28, 11 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Luckaa napisał(a)
Hej masz już piękny kawałek ziemi, jest gdzie odpocząc


Witam, u Ciebie też coraz ładniej się robi będę podglądać
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
pagap 21:31, 11 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Witaj działeczka sporo, będzie gdzie pracowac trzymam kciuki, i pokazuj nam efekty
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Agatan24 21:37, 11 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
pagap napisał(a)
Witaj działeczka sporo, będzie gdzie pracowac trzymam kciuki, i pokazuj nam efekty


Hej, mam tylko nadzieję że będzie co oglądać
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 21:54, 11 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Cały czas myślę gdzie tu wsadzić te róże i normalnie nie wiem jak to ugryźć, chciałabym gdzieś koło huśtawki ale nie wiem czy przed tujami będą dobrze wyglądać i jak tą rabatkę z nimi zrobić bo tuje rosną normalnie w trawie nie ma tam typowej rabaty z korą żeby można ją było jakoś po prostu poszerzyć.
Pomóżcie...
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 14:08, 15 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Nie wiem czy dobrze zrobiłam, jakaś ta rabata nie taka mi się wydaje chciałam ją trochę rozweselić i wsadziłam floksy ale nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Doradźcie coś?
Może Danusia coś poradzi?



Tu gdzie rośnie hebe myślę żeby może posadzić coś na pniu bo jakaś taka płaska ta rabata mi się wydaje.
Zastanawiam się też czy nie zmienić w ogóle jej kształtu na owalny tylko nie wiem co posadzić żeby nie było za dużo wszystkiego.






A koło huśtawki chciałam posadzić 2 róże, czy będą tam dobrze wyglądać?
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies