Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nadzieja na piękny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadzieja na piękny ogród

Agatan24 16:59, 16 maj 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Tak wygląda mój dzisiejszy ogród przez okno jadalni, smutno, ponuro, wieje i leje.


Wczoraj udało mi się przeprowadzić czerwonego i żółtego berberysa na rabatkę koło huśtawki ( która jest w renowacji )
Przed nimi posadziłam goździki kropkowane, mam nadzieję że zakwitną.
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Margaret_ka 09:46, 29 maj 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Witaj Agatko,
Duży potencjał u Ciebie. Wiem co czujesz - chciałoby się wszystko od razu pięknie i ładnie, a tu nie wiadomo co z czym pasuje, co jakie wielkie i kiedy, czy za dużo, czy za mało. Te maleńkości póki co bardziej straszą niż cieszą, no ale mam podobne odczucia u siebie. Ale powolutku uzyskamy ładny efekt.
Tam gdzie masz te cztery żurawki, ja dałabym całą obwódkę z nich, by zrobić takie obrzeże kwiatowe, ale chyba lepiej nie mieszać kolorów, tylko obsadzić jednym gatunkiem, właśnie takim bordowym.
A w jakie szkółce robisz zakupy. Zostawiam Ci wiadomość na PW. Zaskoczę Cię czymś.
____________________
Ogród Margaret-ki
Napia 21:13, 29 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Witaj Agatko! Masz duży ogród i olbrzymie możliwości Trzymam kciuki, by udało się Tobie stworzyć piękny, kolorowy ogród! Pozdrawiam serdecznie dziękuję za wizytę u mnie Będę zaglądała
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agatan24 09:58, 01 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
U mnie w miarę możliwości zmiany zmiany zmiany
Posadzone Hortensje limelight i 2 Vanilia Frise, donica z pergolą na tarasie, przybył też 1 berberys, rabata z lawendą szykuje się do kwitnienia, przed domem też parę zmian: posadziłam żurawki i teraz tylko muszę wysypać kamykiem te rabaty i chyba koniec.
Nie mam jeszcze co pokazywać bo wszystko w trakcie prac.
Jest jeszcze jedna nowa rabata ale słońce nie pozwala mi zrobić fajnego zdjęcia, może wieczorem się uda

To teraz trochę zdjęć:



____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 10:03, 01 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995


____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 10:05, 01 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Do donic przy wejściu wsadziłam tuje danica bo niestety coś się zaczęło niedobrego dziać ze świerkami conica
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 10:09, 01 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Napia napisał(a)
Witaj Agatko! Masz duży ogród i olbrzymie możliwości Trzymam kciuki, by udało się Tobie stworzyć piękny, kolorowy ogród! Pozdrawiam serdecznie dziękuję za wizytę u mnie Będę zaglądała


Dziękuje za odwiedziny i zapraszam ponownie
____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 12:41, 01 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Nowa rabata, rośnie tu piwonia ale nie ma pączków chyba nie zakwitnie w tym roku
poza nią po kratownicy ma się piąć powojnik, są 2 pęcherznice, 4 tawuły japońskie i 3 trawy ale nie znam nazwy, nie wiem czy jeszcze coś tu dosadzić czy jest wystarczająco, doradźcie proszę...



____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 12:48, 01 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995
Reszta widoczków, cały czas jestem jeszcze nie zadowolona coś mi brakuje coś jest nie tak.
Zakwitły goździki kropkowane, ale na tym koniec coś te moje floksy wiechowate nie chcą rosnąć jakieś takie małe są.

A powiedzcie mi kiedy nawozić hortensje jak je niedawno wsadziłam (jeszcze w tym roku czy za rok dopiero)




____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Agatan24 12:53, 01 cze 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 995

____________________
Agata- Nadzieja na piękny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies