Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały przydomowy ogrodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały przydomowy ogrodek

kamcia 21:59, 02 maj 2014


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Witam serdecznie.

Od dłuższego czasu "podczytuję" Ogrodowisko, ale dzisiaj dopiero zdecydowałam się zarejestrować i założyć watek. Mój ogródek tworzy się już prawie 3 rok i ciągle mu czegos brakuje. Cały czas się uczę. Bardzo proszę o rady, bo wiem, że z Waszą pomocą uda mi się stworzć ladny ogródek.

Mam taką rabatę pod oknem, strona południowo-zachodni, ale czegoś mi tam brakuje, coś nie pasuje co zmienić?




a tutaj ciąg dalszy tej rabaty, strona południowa, chcę ją całkowicie zmienić tylko nie wiem co mozna posadzić przy murze domu.



____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
elzbieta_g 22:05, 02 maj 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
witaj! w projektowaniu rabat jestem kiepska ale jak coś będę wiedzieć to pomogę jak na początkującą ogrodniczkę to jest całkiem spoko, rośliny masz na rabatach a nie porzucane po całym trawniku
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
kamcia 22:15, 02 maj 2014


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Ela dzieki, staram sie jak mogę , trawnik jeszcze kiepski, ale zdjecie jest zaraz po aeracji, teraz już nawieziony i pożądnie podlany więc mam nadzieję, że niedlugo odbije
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Skula 22:17, 02 maj 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3478
witamy serdecznie na Ogrodowisku
będę wpadał i podglądał - a może coś doradzę ??
____________________
Skula Pomysł na ogród
kamcia 22:24, 02 maj 2014


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Skula wpadaj, podglądaj i jak najbardziej doradzaj
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Gardenarium 23:07, 02 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na rabacie brakuje wyższego piętra, wszystko jest niskie i płaskie, i to jest główny powód niedoskonałości tej rabaty.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kamcia 09:28, 03 maj 2014


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Dziękuję Danusiu za wpis, tak wlasnie myslałam, że brakuje tam czegoś wyższego, teraz siedzę na necie i szukam drzewek na pniu co można posadzić przy domu.

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies